Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A lányok/nők miért hiszik azt...

A lányok/nők miért hiszik azt hogy a fiúknak sokkal könnyebb megélni a párkapcsolati dolgok árny oldalát?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom van benne igazság hogy a fiúk/férfiak elrejtik az érzéseiket ösztönből, de szerintem lelkiszinten ugyan úgy eltudnak fáradni és összetörni.. persze ezt a lányok sose veszik komolyan és csak az ő sérüléseik valósak szerintük..


Más is tapasztalja ezt?



aug. 15. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Igen. Mert a nők gyengébbek, és elvárják hogy a férfi jól bírja ezeket, és ők had legyenek gyengék.


Az én párom megért engem és az én érzéseim. Nem tudnék olyan nővel lenni aki ezeket nem látja.

aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Antiszociális lény ***** válasza:
89%
Ne legyél olyannal párkapcsolatba aki megragadt azon az érzelmi szinten, hogy a férfi számára = érzéketlen ember, aki sose törik össze, és mindig mindent kibír.
aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Ki hiszi ezt? Szívesen elbeszélgetnék vele...

Mert én a neten is és a való életben is csak azt a mantrát hallom a nőktől hogy "a férfiak is sirhatnak!!!!!!! ki kell engedni az érzelmeket, nem szabad hagyni hogy a toxikus maszkulinitás tönkretegyen titeket :((((((((("


Pasiktol meg főleg azt hallani h a nők gyengék és képtelenek racionális döntéseket hozni az érzelmeik miatt + minden apró hülyeségen nekiállnak hisztizni meg sírni.

aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Van egy olyan érzésem, hogy a kérdező nem nagyon kerül kapcsolatba hús-vér nővel, így erősen megkérdőjelezhető a nem létező tapasztalata arról, hogy mit hisznek a nők.
aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

honnan tudod mit hisznek a nok?

en nekem amiota parom van hangoztatom neki hogy nyugodtan mondja el hogyha valami gond van. sirt is mar a vallamon. en nem hiszek abban hogy a ferfiaknak kotelezo egy konek az erzelmi szintjen lenni.

az hogy a ferfiakba a ferfiak altal lett ez a jelenseg belenevelve az mas. nokent en ezt baromsagnak tartom.

aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amiket olvasol, valószínű az egoista hisztigépek ömlengései, ahol csakis ők és ők, az ő érzéseik, minden más eldobható, pótolható.


Már kilóméterekről észreveszem az ilyen nőket, hánynom is kell minden ilyentől.

aug. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon csököttagyúnak kell lennie annak, aki ezt gondolja. Tudjuk, hogy sok ffit megvisel a párkapcsolati probléma, napi szinten írják ki magukból a nyűgöt itt a gyk-n a Felnőtt párkapcsolatok topikban.


Szóval kérdező, vagy te vagy rossz közegben vagy valamit csúnyán félreértesz.

36/N

aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!