Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jogosan vagyok elkeseredett,...

Jogosan vagyok elkeseredett, vagy csak egy hisztis pi csa vagyok?

Figyelt kérdés

Nincs kivel várnom a felvételi ponthatárokat. Együtt valakivel jobban telne az idő, és jobban esne megosztani az élményeket. Egyedül tűkön ülnék, mert nyilván nagyon izgatott vagyok miatta, hiszen nagyon fontos dolog ez az életemben.

Pont ott partira nem megyek, mert nem szeretem a tömegrendezvényeket, és senkit sem ismerek ott (eleve introvertált vagyok).


Testvérem, anyám nem hajlandó velem eljönni.

Barátom (vagy mi) egy darab van, de ő sem szívesen jönne el velem, mert nem tetszik neki a program, amit kitaláltam (mozi, egy rajzfilmet nézné(n)k meg - vele amúgy már több rajzfilmet is megnéztem, amit ő szeretett volna). Amikor megemlítettem neki, hogy ez milyen borzalmasan esik nekem, hogy senki sem hajlandó velem tölteni egy nyamvadt délutánt/estét, kigúnyolt és kvázi lehisztisezett.


Ezek után azt kívánom, bárcsak ne vennének fel, mert akkora egy nyomorék vagyok, hogy egy olyan ember sincs, akinek fontos lennék...



júl. 23. 01:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Viszont azt a "barátodat" én nem nevezném barátnak. Még ha kicsit el is túlzod a dolgot, akkor sem kellene kigúnyolnia.
júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Milyen szakra felvételiztél?
júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia. Hasonló helyzetben vagyok. Érzem a magányt, mikor senkivel sem tudom megosztani a belső világomat, és mindent magamban kell tartanom, magamban emészteni. Már ott tartok, hogy inkább ki írom magamból valahová.

Ha tényleg ennyire nincs senki, aki veled foglalkozik/meghallgat, akkor én szívesen beszélgetek veled.

A való életbeli kapcsolatot nem tudom helyettesíteni, de ha senkid sincs, az is jobb, ha online kiöntöd magadat valakinek. Én szívesen segítek, írj bátran. Csak nyugodtan, ha úgy érzed! 20F

júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!