Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jogosan vagyok elkeseredett,...

Jogosan vagyok elkeseredett, vagy csak egy hisztis pi csa vagyok?

Figyelt kérdés

Nincs kivel várnom a felvételi ponthatárokat. Együtt valakivel jobban telne az idő, és jobban esne megosztani az élményeket. Egyedül tűkön ülnék, mert nyilván nagyon izgatott vagyok miatta, hiszen nagyon fontos dolog ez az életemben.

Pont ott partira nem megyek, mert nem szeretem a tömegrendezvényeket, és senkit sem ismerek ott (eleve introvertált vagyok).


Testvérem, anyám nem hajlandó velem eljönni.

Barátom (vagy mi) egy darab van, de ő sem szívesen jönne el velem, mert nem tetszik neki a program, amit kitaláltam (mozi, egy rajzfilmet nézné(n)k meg - vele amúgy már több rajzfilmet is megnéztem, amit ő szeretett volna). Amikor megemlítettem neki, hogy ez milyen borzalmasan esik nekem, hogy senki sem hajlandó velem tölteni egy nyamvadt délutánt/estét, kigúnyolt és kvázi lehisztisezett.


Ezek után azt kívánom, bárcsak ne vennének fel, mert akkora egy nyomorék vagyok, hogy egy olyan ember sincs, akinek fontos lennék...



júl. 23. 01:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Valahol a kettő között XD Biztos fontos vagy egyeseknek, de attól még nem akarnak veled épp akkor rajzfilmet nézni, amit megértek.
júl. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátodnak csak az a gondja, hogy nem tetszik a program amit kitaláltál, akkor beszélj meg vele egy olyan programot, ami neki is tetszik. Gondolom nem a megnézendő rajzfilm lenne a l


Hisztisnek semmiképpen nem mondanálak, de kicsit túlreagálod. Érthető, hogy neked ez egy fontos dolog, de el kell fogadnod, hogy másnak nem feltétlenül az. Többször is előfordulhat ilyen alkalom az életed során. Ugyanakkor számtalan olyan pont lesz még, ami meghatározóbb lesz, mint egy pontváró, amikhez az addigi barátaid és családod is máshogy fog viszonyulni és biztos vagyok benne, hogy lesznek ott emberek akikkel várhatod vagy megünnepelheted majd.

júl. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a megnézendő rajzfilm lenne a lényeg*
júl. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy hisztis, és vannak akiknek igenis számítasz! Ez most csak egy ilyen fos helyzet.
júl. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is azt várom és stresszes vagyok miatta, de ha nem sikerül, akkor sincs minden veszve. Max. csúszol egy kicsit. Na bumm. Én sokkal idősebb vagyok, mint te. Én tanulással foglalom le magam. Kb tudom hol csúszhatok el és miben kell erősítenem az adott szakhoz, amire jelentkeztem. Bent maradni sokkal nehezebb és stresszesebb, mint az, hogy most bekerülsz. Főleg, ha keményebb szakot választottál. Mindig van lehetőséged javítani, csak időben kicsit többet kell várni. Ez nyugtasson.
júl. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Naa, tán ma derülnek ki a pontok?


Vagy mikor?


Egyetemista vagyok de vesszek meg én nem emlékszem mikor derült ki, hogy felvettek. Arra sem emlékszem melyik hónapban. Pedig az első helyre azonnal felvételt nyertem.


De egyébként nem vagy az, meg lehet érteni, hogy neked ez fontos.

júl. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Holnaptól. Felvin.hu-n kint vannak az időpontok.
júl. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Igen, egy hisztis p.csa vagy. Képtelen vagy kezelni a stresszt. Lesznek még itt vajok, ha nem tanulod meg.
júl. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A "hisztis szintet" nálam ez még nem érte el, azonban szerintem is kicsit hevesebben reagáltál, ami főleg az utolsó mondatban jött le. Amennyiben nem szimpla kifogás volt a barátod részéről, hogy nem tetszik neki a program, akkor találjatok ki valamit közösen, ami neki is megfelel.


Megértem, hogy rosszul esik a kialakult helyzet, és valamelyest egyedül is érzed magad miatta. Viszont attól, hogy neked ez most a legfontosabb dolog, más nem feltétlenül érez így, és ez így van rendjén.

júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek teljesen, de azért szerintem egy kicsit túl is reagálod a dolgot. Ezért azt kívánni, hogy ne vegyenek fel?? Ezzel kivel állnál bosszút?...
júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!