Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kapcsolatban vagy jelenleg?

Kapcsolatban vagy jelenleg?

Figyelt kérdés

júl. 21. 17:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Bonyolult
42 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Közel fél éve nem.

39/F

júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Lassan hét éve nem .


55/F

júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Amennyiben valaki nincs kapcsolatban.. Hogy viselitek a magányt? Jobb - rosszabb?
júl. 21. 17:56
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Az elején még jobb volt, de most már szívesen változtatnék rajta.

(#1)

júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Két éve már tudomásul vettem, ez van.


#2

júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagyok, soha nem volt kapcsolatom. De nem is szeretnék, jól megvagyok egyedül, tudok fókuszálni a számomra fontos dolgokra, úgymint család, tanulmányok, karrier.

Lány vagyok egyébként.

júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt soha kapcsolatom. Eddig nem zavart, tökéletesen elvoltam egyedül, de ez már megváltozott, és azóta nehezebben viselem az egyedüllétet. :/

N

júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
6 és fél éve nem vagyok kapcsolatban. Szar érzés. Remélem lesz barátnőm.
júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Szintúgy nekem sem volt még eddig párkapcsolatom, egyetem kezdetéig abszolút hidegen is hagyott az egész. Még csak ilyen fantáziálgatások sem voltak.

Az említett helyen szembesültem azzal, hogy szinte minden 3. hallgatótársamnak volt, akik mindig meséltek, hogy most ezt, aztán azt csinálták együtt a barátjukkal/ barátnőjükkel, és akkor éreztem, hogy valójában mennyi mindenből kimaradok, mennyire magányos is vagyok. Azóta van jelen bennem egy nagyobb hiányérzet. Csak... közben meg alig járok olyan helyre, ahol összejöhetne valami, ha mégis olyan helyen vagyok, akkor oda meg szinte mindig a párjukkal mennek az emberek. Szóval nem könnyű kitörni ebből.. (tudom, hogy én is hibás vagyok ilyen téren)

23/L

júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban vagyok lassan több mint egy éve.


18/L

júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!