Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ciki ha nincsenek barátaim?

Ciki ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Néha zavar hogy magányos vagyok de amúgy jól el vagyok egyedül is főleg amikor ilyen jó idő van. Rollerezem, biciklizem, nem unatkozom. Inkább télen a rossz amikor otthon vagyok nagyrészt.

Nagy baj ha nincsenek barátaim és társaságba sem járok?

26F


júl. 16. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha most valaki azt írja, hogy baj, akkor elkezdesz barátokat gyűteni?

Ha neked jó így, miért kéne változtatnod rajta?


Egyszer valaki azt mondta nekem, hogy tök gáz, hogy az óvodában az egyik gyerek állandóan külön játszik a többiektől. Szerintem meg nem az. Nem kell mindenkinek a csordával tartania, ha egyedül jobban érzi magát.

júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért mindig az a kérdés, hogy valami gáz e, vagy ciki e? Nem a többiek véleménye számít, hanem hogy te hogy érzed magad! Ahelyett, hogy idegen emberek véleményére apellálnál, inkább kérdezd meg magadat. "Zavar, hogy nincsenek barátaim?" Ha a válasz igen, keress magadnak. Ha válasz nem, akkor meg magasról tojd le, mit gondolnak rólad.
júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha majd annak érzed, akkor keresel barátokat, társaságot. Addig meg érezd magad jól - ha így, hát így.
júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Azért én ismerek egy-két embert, akik szintén tök jól elvoltak egyedül is évekig, aztán egyszer csak jött a pánikbetegség, szorongás, agórafóbia, és társai.
júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 Ez nem jó hír.
júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De ha téged zavar, saját magad miatt ( nem azért hogy megfelelj a társadalmi elvárásoknak), akkor tegyél ellene.

Nekem nincsenek barátaim, mert nem akarom hogy legyenek. Mindig is magamnak való voltam, jól érzem magam egyedül. Társaságnak ott a párom, a családom, a kiskutyáim és ennyi. Egyébként szeretek egyedül is lenni, soha nem unatkozom. Vannak hobbijaim, az sok időmet leköti.

Azért ne akarj fenntartani felszínes kapcsolatokat, hogy ne legyél " ciki" mások szemében. Kit érdekel mit gondolnak? Az a fontos, hogy neked mire van igényed, te milyen személyiség vagy.

júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Az a ciki, hogy ilyeneket kérdezel.
júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Mindenki haverokkal barátokkal van buliznak , fesztiváloznak ide mennek oda mennek és ha valaki rákérdez akkor furán néznek amikor mondom hogy nem megyek sehova de amúgy sincs kivel:D Néha jó lenne ,de viszont az meg nem hiányzik hogy minden hétvégén menjek, ez meg ugye szűkiti a kört mert kevesen ilyen beállìtottságúak. Üdv 30/f
júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Sokan vagyunk így. De megtanultam azt, hogy ha valakinek párja lesz, még ha fél évre is,akkor tojik mindenre és mindenkire. A p.nci,vagy a farok űberol mindent és általában az agyat is helyettesíti.

Minden barátom így tűnt el,amikor nekem párom volt valahogy nem így viselkedtem velük. De hát, nem vagyunk egyformák.


F/ Bp

júl. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem az, viszont, ha érzed, hogy szükséged lenne rájuk, én is azt mondom, tegyél azért, hogy legyenek. Tudom, manapság nem egyszerű barátokat szerezni, de hátha könnyebben sikerül, mint gondolnád. Azért azt is hozzá kell tenni, hogy csak azért, hogy elmondhasd, neked is vannak barátaid, nem kell ezt erőltetni.
júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!