Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért lehetek saját magam...

Miért lehetek saját magam ellensége?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, fél éve voltam első alkalommal szerelmes, csak az volt a baj, hogy 20 évvel idősebb a nő és utóbb mondta csak,hogy sosem akar többet kapcsolatot így elég rossz hónapjaim voltak, rá is ment a gyomromra reflux tüneteim lettek ( volt már ilyen 4 éve akkor a sikertelen munkakeresések sora vezetett oda - rímelt hhihi-) most úgy ahogy jobb.


Eldöntöttem nem próbalkozok megint egy darabig ( 14 évesen próbalkoztam utoljára akkor kinevetett a lány, mondom akkor én nem hozom magam kínos szituba jó lesz a marok Matyi )


Aztán meg..

volt egy csaj aki 30 éves és tudom a nevét kétszer beszéltünk nem láttam 3 hónapja tegnap igen , gondoltam megkeresem interneten

Ráíram mert tegnap láttam és integettünk , üzenetem neki , de megbántam szűkszavú , úgy sem lesz semmi az internetes társalgáson kívűl. Most azt várom, hogy visszaírjon, de mindig csak várok-várok ja és várok. Nem tudom mire.


Amikor megláttam mondom, jajjj de jó most ez valami "égi jel" akkor azonnal cselekedni kell , 1 órán át vergődtem a gépem előtt, hogy írjak, vagy ne.. én buta meg írtam. Most meg megint csak arccal neki a falnak. Ilyenkor az jár a fejembe, hogy csak a múltbeli énem ki akar baxni a mostani énemmel pedig az a múltbéli csak tegnap esti.



júl. 15. 13:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#11 Én is hasonló vagyok mint te de azért bepróbálkoztam egy kicsit több csajnál és volt ahol barátja is volt, nyìlván nem akkor kell leszólìtani amikor mellette àll mert akkor valóban kaphatsz,viszont ha nincs mellette te nemtudhatod hogy van neki és max lekoptat szépen.
júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Kései Sirató ***** válasza:
Inkább személyesen kérdezd meg tőle, hogy meghívhatod egy kávéra? Vagy egy sütire?
júl. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

27 évesen itt tartasz, ez szomorú.

Rendkívül szétszórt a fogalmazás, ez azt jelzi, hogy nagy zűrzavar van a fejedben.

júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes egyébként ez, sulis időkben és utána fél évig minden ismerősöm aki ismert ( sokan külföldön vannak már ) mindig engem kértek meg, hogy fogalmazzak levelet, csináljak meghatalmazást, vagy fellebbezést. Ennyire le lehet csúszni és soha nem drogoztam, ittam vagy csináltam volna olyat ami erről tehetne csupán annyit, hogy megközelítőleg 5 éve nem beszélgettem senkivel 10 percnél többet. :/
júl. 19. 10:53
 15/16 anonim ***** válasza:
#13 30 évesen én még lejjebb vagyok mint a kérdező 😄 Mondhatjuk siralmas a helyzetem.De nem mondom el senkinek, ez az 3n kis titkom. A szüleim barátaim kìvülről nemsokat làtnak belőle csak annyit hogy zárkózottabb vagyok de ha tudnák milyen sötét gondolatol jàrnak a fejemben tuti diliházba küldenének
júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, én olyan szinten felejtek, hogy jelszavaim fel vannak írva. Alapvető szavakat elfelejtek.
júl. 19. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!