Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért lehetek saját magam...

Miért lehetek saját magam ellensége?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, fél éve voltam első alkalommal szerelmes, csak az volt a baj, hogy 20 évvel idősebb a nő és utóbb mondta csak,hogy sosem akar többet kapcsolatot így elég rossz hónapjaim voltak, rá is ment a gyomromra reflux tüneteim lettek ( volt már ilyen 4 éve akkor a sikertelen munkakeresések sora vezetett oda - rímelt hhihi-) most úgy ahogy jobb.


Eldöntöttem nem próbalkozok megint egy darabig ( 14 évesen próbalkoztam utoljára akkor kinevetett a lány, mondom akkor én nem hozom magam kínos szituba jó lesz a marok Matyi )


Aztán meg..

volt egy csaj aki 30 éves és tudom a nevét kétszer beszéltünk nem láttam 3 hónapja tegnap igen , gondoltam megkeresem interneten

Ráíram mert tegnap láttam és integettünk , üzenetem neki , de megbántam szűkszavú , úgy sem lesz semmi az internetes társalgáson kívűl. Most azt várom, hogy visszaírjon, de mindig csak várok-várok ja és várok. Nem tudom mire.


Amikor megláttam mondom, jajjj de jó most ez valami "égi jel" akkor azonnal cselekedni kell , 1 órán át vergődtem a gépem előtt, hogy írjak, vagy ne.. én buta meg írtam. Most meg megint csak arccal neki a falnak. Ilyenkor az jár a fejembe, hogy csak a múltbeli énem ki akar baxni a mostani énemmel pedig az a múltbéli csak tegnap esti.



júl. 15. 13:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
eszméletlenül szétszórtan fogalmazol, és úgy érződik, hogy a fejedben is káosz van. Most az utolsó bekezdésnél teljesen elvesztettem a fonalat. Írtál neki és mi történt? Meg honnan jön ez a végső következtetés hogy a múltbeli éned ki akar cseszni a mostanival? Egyébként meg ez összesen három eset ha jól számolom, de ezeket a próbálkozásaidnak a milyenségét sem részletezted. De mindegy.. Három eset az jószerivel semmi. Értem hogy megviselt mert te nagyon bele tudsz zúgni másokba ( vagy legalábbis ez jön le az írásodról, de nem fejezted ki ezt sem túl részletesen), de általában kell némi idő és sok próbálkozás amíg találsz valaki olyat akivel kölcsönös a vonzalom és kompatibilisek is vagytok, és mindketten elérhetők vagytok érzelmileg. Szóval nincs szükség ilyen drámaian felfogni a dolgot, még ha az adott helyzetben rosszul esik is.
júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja, a magad ellensege vagy, de egyaltalan nem azert, amit leirsz. Hanem mert nem probalkozol eleget. Van egy pofara eses es aztan visszavonulsz es 13 evig nyalogatod a sebeidet??? Ha gyerekkent is ezt csinaltad volna, amikor seggre esel, soha nem tanulsz meg jarni. Munkad pl van? Mert oda se egy palyazatot kell elkuldeni, hacsak nem csokos allas. Csak kapcsolat teren vagy ilyen elveszett? Mindebkeppen ki kell mozdulnod a komfortzonabol, es ha egyedul nem megy, hat terapiaval megprobalni tuljutni az elakadason.
júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Csak te gondolod úgy ,hogy saját magad ellensége vagy.

A valósághoz az közelebb áll ,hogy a múltbéli énned csak jót akar a jövőbelinek azért akar pl:csajozzni.


Legyél bátor és válald a tetteidért a felelőséget és akkor már nem fog úgy tünni ,hogy saját magad ellensége vagy.



Egyébbként én is voltam ilyen helyzetben.(Hasonlóban)

Én is írogattam nálam idősebb lányoknak nőknek ,akik tetszettek.Én is próbálkoztam ,de én nem görcsöltem rá ennyire a dolgokra.

Ez azért volt ,mert tisztábban voltam azzal ,hogy az életett hiába veszed komolyan azt úgy sem fogod tudni túlélni.

júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Azt sose bánd, hogy kezdeményeztél! Azt meg pláne nem, hogy egy lány vélt vagy valós érdeklődésére reagáltál! Tudod, kik maradnak egyedül, és írnak ki naponta incelkérdéseket? Akik úgy vannak vele, hogy "ez ezért nem jó", "ez azért nem jó", "erre nem írok rá mert", "azzal nem szemezek mert"...


27 év alatt háromszor próbálkoztál? Akkor min csodálkozol?!

júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Túl gondolod az egészet. Csak írj nagyon sok lánynak. Majd ír valamelyik és normális lesz. A lányok többsége brutálisan szűkszavú és unott. Idő kell mire találsz normálisat. Meg ha valaki lekoptat semmi sem lesz...
júl. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Miért lehet ez, hogy unottak? Megnézek egy Balaton Soundos videót akkor pont nem az jön le. Oké, két véglet meg minden, de értitek mire célzok.


Lányokkal nem írtam még, de srácokkal naponta, játék, töri, politika, tegnap pl. pont az incelekről beszéltünk azaz mondta el nekem, hogy mi és én meg magamra ismertem abban a formában, hogy félek a nőktől mint ismeretlentől mint mások a mondjuk rá a 2.5 tdi VAG motoroktól, én meg attól nem félek mert csukott szemmel szét-össze rakom ( csak a sajátot :))))))))) ) ez volt a téma. De a csajjal tegnap nem jutottam messzre én már 4 mondat után elhívnám kávéra, elsietem? Nem tudom, halogatni szeretek mert most jár le a kocsim biztosítása és kéne intézni olcsóbbat, de 1 hete húzom még van 41 napom.

júl. 16. 09:36
 7/16 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy ilyen "taktikát " alkottam, hogy tegnap írtam, ma nem fogok, nehogy rámenős legyek, de már ahogy bekapcsoltam a laptopot egyből Facebookra mentem és rá a chetablakára akkor jöttem inkább ide megnézni mi lett a vélemény a kérdésem alatt.
júl. 16. 09:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak csináld ahogy érzed. Ha jól érzed magad vele hívd el hamarabb. Én nem gondolnám túl fiukent. Ha egy lány tőlem megijed, mert korán hívom el, és ez neki red flag, akkor nekem nem is kéne ő. Olyan lánnyal akarnék beszélni aki elfogadja, hogy én nyitott és közvetlen vagyok. Aki most megijed egy elhívástól akkor azzal később is így találgatni kell hogy vajon mi fér bele neki.
júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ahhh ja, ma meg volt lehetőségem csak beszélgetni értelmes lányokkal ( nálamnál sokkal okosabbak, olyan jó volt ) csak beparáztam és nem mertem kérdezni, most meg keresgetem facebookon 2 órája..
júl. 16. 16:07
 10/16 A kérdező kommentje:
Meg az a legnagyobb párám, hogy van barátja vagy barátnője a csajnak, nagyon kínos lenne, ilyenektől is félek, mert megtudja a gyerek aztán megver.
júl. 16. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!