Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnék emberekkel beszélget...

Zsiráf40 kérdése:

Szeretnék emberekkel beszélgetni, ismerkedni de hogyan?

Figyelt kérdés
Az a gáz hogy már 22 éves vagyok de nincsenek barátaim. Úgy érzem hogy szeretném de már nincs hozzá erőm! Sokszor belémrugtak ignoráltak ezért kialakult egy emberkerülésem. De szeretném de nem tudom hogy kell, mármint hogy odamegyek emberekhez de azt látom hogy utána nem akarja hosszabb távon. Nekem ez meg rosszul esik. De próbálkozok. Én erről tanultam hogy kisgyerek korban kell elsajátítani a szocializációt! De 3 év alatt 3 különböző ovodába jártam. Aztán az iskolába sem lehetett barátkozni, mert libák voltak vagy pedig kihasználtak.Meg anyám mindig fölélőtt a dolgoknak. Amikor barátkoztam akkor az neki nem tetszett most meg csodálkozik hogy nincsenek barátaim. Pedig szeretnék de már belefáradtam hogy nincsenek barátaim sem párom:(

júl. 14. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Írj magadról priviben. Aztán meglátjuk
júl. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Írj rám privátban nyugodtan. Szívesen beszélgetek bárkivel.

júl. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem a te hibád, manapság az emberek nem akarnak barátkozni. Én is ettől szenvedek, de már megszoktam. Ha gondolod próbáljuk meg, aztán hátha. Ha esetleg valamit nem jól csinálsz nem fogok eltűnni, hanem megmondom. Csak ne legyen sértődés a vége.
júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ó.. Én is így érzek. Nem tudom hogyan kell barátkozni, beszélgetni, kapcsolatot építeni az emberekkel. Pedig szükségem lenne rá. Ha van kedved beszélni róla írhatsz.
júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok dologban hasonlóan vagyok ezzel én is. Elég nehezen barátkozom új emberekkel. A próbálkozásaim sem sikerülnek a legjobban. A hobbik amiket csinálok nem is olyanok amiknél lehetne beszélgetni másokkal annyira. Ha gondolod írhatsz, és beszélgethetünk.
júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47 vagyok, nekem sincsenek.
júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Meg is látszik a kérdezőn, hogy nem alkalmas olyasmire mint kapcsolatok kiépítése.

Nem is akarja igazán.

Csak egy kis figyelmet akart de hogy egy lépést is tegyen ellene,hogy ne legyen magányos,az már nem megy mert önző, nemtörödöm tipus.

júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Senior Séf ***** válasza:
66%
Anyudéknak kényelmes volt gyerekként lepasszolni a számítógép mellé, ezért sohasem tanultál normális emberi kommunikációt. Most csak egyet tehetsz; próbálkozol. Mint amikor járni tanultál, mindig eggyel többször álltál fel,mint ahányszor seggre estél.
júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Én értem, hogy rád járt a rúd, de a kifogások ideje lejárt. Próbálkozol, és nem sikerül? Ez ilyen. Ha nem próbálkozol, még úgysem fog. Nem bűn, nem hiba, ha nem sikerül.


Ha már itt vagy a GYIK-en, kiírhatnál egy kérdést az ismerkedés rovatban, ahol bemutatkozol, leírod mi érdekel, hol laksz. Sőt, többször is kiírhatod, hátha csak később jár erre az, akit keresel.


Sok lehetőség között ott van az is, hogy mondjuk Facebookon belájkolsz oldalakat, amik érdekelnek, és az ott kommentelők közül szemezgetsz.


Meggyőződésem, hogy a barátságokhoz kell az, hogy hasonló legyen az érdeklődés vagy gondolkodás, és még jobb, ha gyakran találkozol az illetővel egyéb okból (bár lehet csak ezért is).

júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lehet pszichológust is bevonni a megoldás keresésbe, mert valószínűleg az ilyen kudarcok hagynak feldolgozatlan traumákat a lelkedben, amiket érdemes lenne szakszerűen kezelni. Könnyebb a megfelelő átkeretezés után, szakmai felügyelet mellett dolgozni rajta.

Nem azt mondom, hogy egyedül nem boldogulhatsz, hanem hogy a megfelelő szakmai segítséggel könnyebben és eredményesebben tudod megoldani a problémákat.

júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!