Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kicsinyes dolog lenne, ha...

Kicsinyes dolog lenne, ha rászólnék a kollégára, hogy ne vegye el az autóban hagyott pénzem?

Figyelt kérdés
Igazából jelentéktelen összegről van szó, max 1500ft. A céges autó pohártartójában mindig gyüjtök egy kis aprót kévéra, és már két alkalommal is eltünt 700-800ft. Ha egy régi haverról/kollégáról lenne szó akkor csak legyintenék rá, de a kölyök alig 2 hete dolgozik itt, és így pofátlanságnak tartom részéről.
júl. 4. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, az a te pénzed, nem az ő keresete.
júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Minek hagyod egyáltalán az autóban?
júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te használod az autót, akkor ne hagyd benne. Persze ettől még én nem venném el más pénzét, de amint látod, van, aki igen.
júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kocsi közös, akkor úgy gondolta a benne hagyott apró is, kvázi céges hozzájárulás a kávéhoz. Mondd meg neki, hogy az a sajátod, de így én biztos nem hagynám benne, ha más is használja.
júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Dehogy kicsinyes, éppen hogy idöben le kell állítani az illetöt, ez maximálisan pofátlan dolog.
júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

ÉN nem venném el, de eszem ágába nem jutna a céges kocsiban saját pénzt tartani. Vegyél magadnak egy pénztárcát és tartsd abban.

Ha szólsz neki, vissza is kérdezhet: hogyan tudod bizonyítani, hogy a tiéd? Az a pénz ott gyakorlatilag olyan, mintha munkahelyetek folyosóján lett volna elszórva. Aki elsőnek veszi észre, az fogja eltenni.

júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Közös autó, közös pénz. Minek hagyod ott?
júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!