Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 33 éves férfi vagyok és még...

33 éves férfi vagyok és még nem volt senkim. Hamarosan szeretnék családot alapítani, de fogalmam sincs, hogy lássak hozzá. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ahogy már írtam, 33 éves férfi vagyok, és még nem volt kapcsolatom, és igen, még szűz is vagyok.

Eléggé introvertált típus vagyok, barátom sincs több egy-kettőnél. Soha nem is volt több. Gyerekkoromban sok csúfolásban volt részem, mindig is jóval alacsonyabb voltam a kortársaimnál. Felnőttkoromra addig jutottam el, hogy alulról súrolom a 170 centit. És még gyerekkoromban kancsalság is kialakult nálam. (Az arcom egyébként szerintem nem csúnya. )

Szóval a fentiek miatt erősen önbizalomhiányos, introvertált lettem. érettségi után nem kevés sztressz és kb másfél millió forint bektetése után diplomát szereztem. Amivel aztán nem mentem semmire. Protekcióm nem volt, gyakorlat nélkül meg nem vettek fel sehova, ahová szerettem volna menni dolgozni. Végül a biztosítási szakmában kötöttem ki, három év alatt nem jotottam el odáig, hogy értelmezhető megtakarításom összegyült volna. Aztán 2021 novemberében kikerültem Ausztriába, ami a legjobb dolog volt eddig, ami történt velem. Vendéglátásban dolgozom, a gizetésem kb 80 százalékát félreteszem. Szóval minden túlzás nélkül, gyökeresen megváltozott a világnézetem. Önbizalmam egyre tőbb, büszke vagyok rá, hogy megálltam a helyem. És nem mellesleg, nem egész három év alatt, kb. 15 milliónak megfelelő összeget kerestem, amibő 10 meg is van, és gyarapszik, megtakarításban. A kisvárosban, ahol születtem, meg fogom tudni venni az első lakásomat. Igaz, 33 évesen, de hitel nélkül

Már csak egy dolog zavar, legalábbis időnként visszatér a gondolat, egyre gyakrabban, hogy jó lenne családot alapítaní, vagy legalább egy barátnőt találni. Csak fogalmam sincs, hogy lássak hozzá. Mert mint írtam, az önbizalmam a nullával egyenlő. Úgy érzem, a nők átnéznek rajtam, vagy maximum barátom lett két volt kolléganőm is, igaz mindketten legalább 10 évvel idősebbek, de mindkettő felé komoly vonzalmat éreztem (nem egyszerre) mindketten csinosak, jópár évet letagadhatnának, és értelmesek.

Szóval szeretnék egy társat, de fogalmam sincs, hogy állja neki. Szabadidőmben néha a közeli termálfürdőbe szoktam járni egyedül.

Legutóbbi otthonlétem alatt kacérkodtam a gondolattal, hogy keresek együttlétre egy hölgyet, vagy többet, de aztán letettem róla. Szerintetek?



jún. 26. 03:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Miért kell gyerek?
jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
53%

Néhány hozzászólástól egyszerűen eldobom az agyam... Nehogymár 33 évesen egyedül várd a halált! Több ember is van a környezetemben ahol pl balesetben meghalt a feleség, rákban elhunyt a férj, vagy a nő idősebb korban lépett ki egy rossz házasságból... Ezek közül többen új párt találtak és legalább ugyanolyan boldogok mint korábban voltak.

Társat nem csak fiatalon lehet találni, bár igaz, hogy később nehezebb.


Itt az ideje nyitni a világ felé. Introvertáltként biztos nem buliba mennék, plàne nem komoly kapcsolatot keresni, de biztos van hely ahol te is jól éreznéd magad és összefuthatsz nőkkel. Ideje új hobbit keresni. Egy kis szerencsével társkeresőn is ki lehet fogni normális embert, viszont semmiképp se a megtakarításoddal próbáld lenyűgözni.


Ami pedig a szüzességet illeti... én biztos nem hencegnék vele. Ha érdekel a gondolat keress egy igényesebb örömlányt és kapd el pár körre, hogy mikor odakerülsz ne legyél nyuszi.

jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom hogy lehet már ilyen picire nőni? 170cm.

Ez nagyon gáz.

jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

#12


De a sikeres, szexi, anyagilag stabil 30+os nőknek, nem olyan pasi kell, akkor se ha elvált.


Lehet találni idősebb korban is társat, de ehhez mindennek klappolnia kell.


A realitás viszont az, hogy nagyon le kell adni az elvárásokból, és ez nem mindenkinek vonzó.


Amúgy gyereket szerintem sem szerencsés vállalni, ha nem stabil a személyiségünk.


Nem való mindenkinek a család, de ettől még lehet boldogan élni.

jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Senior Séf ***** válasza:
10%
Ne is haragudj, de szerintem ez a hajó elment. Tudod,az ismerkedés sok elutasítással jár, és kamaszkorban sokkal könnyebben áll talpra az ember egy bal horog után,mint ebben a korban. "Nőül" tanulni is könnyebb fiatalon.
jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
#12essel értek egyet. Szerintem is veszítsd el mihamarabb és keresgélj. Tinder esetleg és randizz. Próbálkozz. Nem szabad feladni.
jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én lányként azt tudom, mondani, hogy önismeret!!! A csajok szomjazzák azokat a pasikat akik ismerik önmagukat, tisztában vannak értékeikkel, ki tudják és ki merik fejezni az érzelmeiket, jól tudnak kommunikálni stb...

A toxikus férfiasság és az általános férfi jellem miatt nagyon kevés ilyen férfit találni manapság. Ha ezeken dolgozol szerintem tuti becsajozol, és az ismerkedés is jobban megy majd, mert az önismerettel önbizalmat is tudsz építeni.

jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!