Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 33 éves férfi vagyok és még...

33 éves férfi vagyok és még nem volt senkim. Hamarosan szeretnék családot alapítani, de fogalmam sincs, hogy lássak hozzá. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ahogy már írtam, 33 éves férfi vagyok, és még nem volt kapcsolatom, és igen, még szűz is vagyok.

Eléggé introvertált típus vagyok, barátom sincs több egy-kettőnél. Soha nem is volt több. Gyerekkoromban sok csúfolásban volt részem, mindig is jóval alacsonyabb voltam a kortársaimnál. Felnőttkoromra addig jutottam el, hogy alulról súrolom a 170 centit. És még gyerekkoromban kancsalság is kialakult nálam. (Az arcom egyébként szerintem nem csúnya. )

Szóval a fentiek miatt erősen önbizalomhiányos, introvertált lettem. érettségi után nem kevés sztressz és kb másfél millió forint bektetése után diplomát szereztem. Amivel aztán nem mentem semmire. Protekcióm nem volt, gyakorlat nélkül meg nem vettek fel sehova, ahová szerettem volna menni dolgozni. Végül a biztosítási szakmában kötöttem ki, három év alatt nem jotottam el odáig, hogy értelmezhető megtakarításom összegyült volna. Aztán 2021 novemberében kikerültem Ausztriába, ami a legjobb dolog volt eddig, ami történt velem. Vendéglátásban dolgozom, a gizetésem kb 80 százalékát félreteszem. Szóval minden túlzás nélkül, gyökeresen megváltozott a világnézetem. Önbizalmam egyre tőbb, büszke vagyok rá, hogy megálltam a helyem. És nem mellesleg, nem egész három év alatt, kb. 15 milliónak megfelelő összeget kerestem, amibő 10 meg is van, és gyarapszik, megtakarításban. A kisvárosban, ahol születtem, meg fogom tudni venni az első lakásomat. Igaz, 33 évesen, de hitel nélkül

Már csak egy dolog zavar, legalábbis időnként visszatér a gondolat, egyre gyakrabban, hogy jó lenne családot alapítaní, vagy legalább egy barátnőt találni. Csak fogalmam sincs, hogy lássak hozzá. Mert mint írtam, az önbizalmam a nullával egyenlő. Úgy érzem, a nők átnéznek rajtam, vagy maximum barátom lett két volt kolléganőm is, igaz mindketten legalább 10 évvel idősebbek, de mindkettő felé komoly vonzalmat éreztem (nem egyszerre) mindketten csinosak, jópár évet letagadhatnának, és értelmesek.

Szóval szeretnék egy társat, de fogalmam sincs, hogy állja neki. Szabadidőmben néha a közeli termálfürdőbe szoktam járni egyedül.

Legutóbbi otthonlétem alatt kacérkodtam a gondolattal, hogy keresek együttlétre egy hölgyet, vagy többet, de aztán letettem róla. Szerintetek?



jún. 26. 03:50
1 2
 1/17 Szikszai.B ***** válasza:
100%
Járj el valamilyen társaságba, próbálkozz a neten is... és azért legyen önbizalmad.
jún. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ultragáz vagy, nem kell mindenkinek gyereket csinálnia
jún. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd önfejlesztéssel. Nézz önismereti videókat, olvass könyveket. Ismerd meg az emberek müködését és saját magad.
jún. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%
Ha valaki 33 evesen szuz az mar menthetetlen
jún. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Járj el prostihoz. Mindig ugyanahhoz menj, hátha egymásba szerettek. Vedd el feleségül. Ku*vából lesz a legjobb feleség és anya.
jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%
Ja majd a strici hagyja hogy elvidd a kváját 🤣
jún. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Erőt kell venni magadon, és ismerkedj, akár társaságban, akar online. És jó esetben alakul majd valami. Viszont ne tedd túl magasra a lécet, mert a leírásod alapján nem vagy abban a helyzetben, hogy válogass. Nyílván legyen normális, tisztességes párod, de ha nagyon nehezen megy nem érdemes túl sok feltételt szabni.
jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Szeggyé fel egy k*vát

Aztan legyé a stricije 🤣

jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Őszinte leszek.

Sajnos már csak az alacsonyabb kategóriájú nők közül választhatsz.


Neked kell eldönteni, hogy képes lennél-e olyan nővel összejönni, családot vállalni, akihez nem vonzódsz.


Van egy kis megtakarított pénzed, az ilyenekre általában harapnak az elvált, több gyerekes anyukák, akik alig jönnek ki a fizetésükből.

Esetleg egy ilyen nőnél van esélyed, de ezek általában csak kihasználni akarnak.

Igen, le fognak veled feküdni, de csak érdekből.


Több ilyet is láttam.


Nekem ez megalázó lenne, inkább élnék egyedül, mint ilyesmibe belemenjek.


A külsődön javíthatsz, de sajnos a személyiségeden nem tudsz változtatni, ha visszahúzódó vagy, introvertált akkor a másik véglet sosem leszel, ez a nők többségének nem szimpatikus.

Azt semmiképpen nem szabad elmondani, hogy, szűz vagy!

jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is elmodania hogy szuz, kb 3 mp alatt ki fog derulni
jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!