Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is volt már annyira...

Más is volt már annyira magányos, hogy a belvárosban sétálgatott, hogy legalább emberek vegyék körül?

Figyelt kérdés
Jó érzés, bár kissé elszomorító is nézni a sok fiatalt, hogy milyen jól érzik magukat. A belvárosi éjszakának van egy hangulata ami szeretem ha körülvesz bár úgy érzem a részese sosem leszek mert nincs kivel. Csak kívülről szemlélem az egészet. Megőrültem, vagy más is érez/érzett így?

jún. 25. 14:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Amikor zongoraművésznek tanultam, az üzletben a kasszásnénikkel beszélgettem.

Napi 8-10 óra gyakorlás+egyetem mellett másra nem volt idő.

jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én egyedül járok kirándulni, városnézésre mert nincsenek barátaim,pedig jó lenne együtt menni ide-oda.
jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ezt tenni.

Amikor egyedül vagyok karácsonykor, elmegyek pl. A Váci utcába, mintha turista volnék, megnézem a szuvenír boltokat. Most pedig egy plázában fogok kicsit sétálni, a légkondiban és veszek valami finomat.

jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ez szokásom, amikor gyakorlatom alatt egy olyan város albérletében voltam, ahol senkit és semmit nem ismertem, és éreztem, hogy ki *kell* mozdulnom. Kellemes séták voltak, de jobb lett volna társasággal.
jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is ebben vagyok. Ha ennyien összegyűltünk akkor akár bolyonghatnánk együtt is, nem? :)
jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó felvetés,jó kis csapatot alkotnánk
júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szuper, akit érdekel a dolog írjon privátban és összehozhatjuk.
júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!