Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is volt már annyira...

Más is volt már annyira magányos, hogy a belvárosban sétálgatott, hogy legalább emberek vegyék körül?

Figyelt kérdés
Jó érzés, bár kissé elszomorító is nézni a sok fiatalt, hogy milyen jól érzik magukat. A belvárosi éjszakának van egy hangulata ami szeretem ha körülvesz bár úgy érzem a részese sosem leszek mert nincs kivel. Csak kívülről szemlélem az egészet. Megőrültem, vagy más is érez/érzett így?

jún. 25. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Menj be az ejszakaba, hozza tudsz csapodni szimpatikus bandakhoz. ;-)
jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Telefon legyen nalad, hogy azon tudd mutatni az időt
jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Túl rosszak ahhoz a szociális készségeim, hogy csak úgy hozzá csapódjak egy társasághoz.
jún. 25. 15:45
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem más is van így, sokan beülnek egyedül is valahová, csak hogy átvegyék a fílinget.
jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
De amúgy miért nem keresel egy baráti társaságot és akkor már mehetsz is velük amerre szeretnél. A legtöbb ilyen hobbi vagy bármi tematikus csoportban szokott lenni órán kívüli társasági élet is.
jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Most abban reménykedem, hogy az új munkahelyeken sikerül összebarátkoznom pár emberrel. Bár az előző munkahelyemen egyáltalán nem sikerült.
jún. 25. 16:34
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Igen
jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen szitum, de más városban.
jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
5: Nagyon nehezen ismerkedem élőben, akármilyen is a szituáció.
jún. 25. 19:49
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Isten ments, inkább kerülöm az embereket, nagy társaságot jó messzire. Mindig jól megvoltam egyedül, jobban élvezem, el tudom magam foglalni. A semmiről való erőltetett beszélgetések, csacsogás engem lefáraszt. Egyedül a párom társasága tölt fel, de amikor még nincs itthon, egyedül vagyok és

csinàlok valamit.

Mikor még szingli voltam, akkor se nagy társaságra vagy barátokra vágytam, csak egy társra.

jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!