Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Törődjek bele hogy nem fognak...

Törődjek bele hogy nem fognak velem foglalkozni a nők?

Figyelt kérdés
Az én képeimet nem lájkolják lányok,nők,nem kapok üzeneteket tőlük,a munkahelyen,utcán is rám se néznek.Fogadjam el?Mást úgyse tehetek?

jún. 21. 22:12
A kérdező szavazást indított:
El lehet fogadni ha nem tetszünk jól kinéző pasiknak,csajoknak
Nem lehet megszokni ha soha nem vagyunk jó padokkal,csajokkal
21 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem padokkal,pasikkak csak átjavította a telefon a szavakat
jún. 21. 22:14
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Miért fontos, hogy jól kinéző pasikkal vagy csajokkal legyél együtt?

Attól mert valaki nem olyan esztétikus, mint egy görög félisten, még lehet nagyon jó arc :)

jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fontos a külső egy bizonyos szintig, de korántsem egyenlő mindennel. Gyönyörű külső is rejthet rút belsőt, ahogy lehet ez fordítva is, ezért nem szabad leragadni a külsőségeken, egyéb felszíni dolgokon.
jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor fel kell csinalni medvet. mit lehet tenni. Az legalabb olyan vad amilyen no nincsen. szerintem meg olyan tag is ha nem nagyobb. tobb a no mint a ferfi, valogathatnak aztan kesz, csak addig valogatnak ameddig a "selejt" el nem tunik de a selejtbol is lehet egyebkent helyes meg szep lany vagy fiu. genetika de hat na. irany az erdo.
jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
de egyebkent en pszichologusi csoportra jarok mint kliens mert paciens az orvos, a pszichologus nem. mindegy. csak azt akarom irni hogy azok a nok akiket eroszakolnak, vernek es meg mindig vagynak arra a kapcsolatra azok nem jonnek ide csak ritkan ha ismerik az oldalt. amiket en hallottam a csoportokon az borzaszto. szetveri a srac aztan leszopatja meg utana megpofozza es megeroszakolja. es a csaj nem tud enni. Na ilyen szinten. A buszke nok akik itt hozongenek hogy incel meg "en vagyok a kiralyno es fuggetlen tudok lenni" meg a nagy kakit. Annyi ilyen eset van ,hogy meg sem lehet szamolni.... csak azokrol nem tudunk.
jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jól néznék ki megszólítanának a nők nem rám se néznének.Hiába mondják hogy nem számít a külső számít.Kíváncsi vagyok hány túlsúlyos nő után fordulnak meg a férfiak az utcán.Vagy hány nem jó pasira mosolyognak rá a nők az utcán.
jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az a gond itten felebarataim, hogy a nok mindig ilyen incellel jonnek. azt sem tudja nemelyik konkretain mi az. de akinek nincs csaja es maganyos es szeretne mar rogton incel. de ha o neki nincs pasija akkor azzal nincs semmi gond mert ugyis talalni fog mert annyi pasi van. aztan ha csak pityeg a ferfi mar 35 evesen mert nem nez ki ugy mint fiatalabb brad pitt hanem mondjuk amilyen egy ferfi, akkor az mar incel, gyuloli a noket, budosekt a nok, hulyek a nok meg ilyenek, pedig nem. nem errol van szo, hanem hogy mar annyira szeretnenek parkapcsolatot csak a noknek egyaltalan nem kellenek, pontosabban a nok 10 000 bol 1 jon ossze. kozben koztudott, hogy egy no 5 pasival randizik max, hogy valogasson. ez persze hogy duhiti a masik nemet. kepzeljek el forditva. es az incel szo mar szitokszo nem pedig amit valoban jelent. ha valaki csak felszol hogy annyira szeretne parkapcsolatot es mar elege van a keresesbol mar rogton incel es jonnek a gunyok meg smiley-k hogy milyen bena es rakenik az egeszet. Igen mondjuk parszor a csavo hibaja, de sokszor sajnos tudnak a nok valogatni mert ok vannak a Foldon tobben. Ha forditva lenne a helyzet akkor nyilvan a ferfiak valogatnanak meg stb...
jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7


Párkapcsolat nélkül lehet élni.

Szex nélkül nehéz, ez fáj a kérdezőnek.


És ha valaki elmúlt 35 éves, attól se fog vonzódni az idősebbekhez.


50 évesen a legtöbb pár már nem is szexel.


Szerintem egy kor felett az ember már nem akar párkapcsolatot.

Főleg, ha sosem volt, megszokod, ez a normális.

jún. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az én képeimet nem lájkolják lányok,nők"


Hát akkor el kellene kezdeni foglalkozni a képeidet lájkoló fiúkkal, férfiakkal ;)

jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!