Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha válogatnak a nők legalább...

Ha válogatnak a nők legalább kevesebb árva cica lesz a jövőben?

Figyelt kérdés
Nézzük a jó oldalát ha nagyon válogatnak a nők.Egyedül maradnak, viszont a magány nem jó ezért hazavisznek majd macskákat a menhelyről akiknek majd megadnak mindent.Legalább a cicáknak jó élete lesz.

jún. 20. 15:55
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
#30 én a kérdezőhöz beszéltem
jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
30. Senki nem mondta hogy baj van veled, a kérdezőnek írtunk. :)
jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy valakit frusztrálttá tesz, amiért nincsen párkapcsolata, kudarcok és egyéb sikertelenségek érik, de nem az a módja a dolgoknak, hogy onnantól kezdve egy komplett nemet kezd el szidni, hibáztatni érte, meg ilyesfajta kijelentéseket kezd eregetni.

Nem tudom, hány ember munkája, de az utóbbi hetekben hihetetlenül sok nőgyűlölő kérdés termelődött ebben a kategóriában, és most már tényleg kezd sok lenni..

jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!