Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokszor ürességet érzek...

Nonameboi kérdése:

Sokszor ürességet érzek magamban. Miért van ez?

Figyelt kérdés

(Ide tettem a kérdést, mert igazából sehova nem láttam ezt odaillőnek, meg itt sokszor segítőkészek az emberek.)

Az elmúlt évben sokszor éreztem azt, hogy van egy üres lyuk bennem, mintha valami hiányozna.


Ez az érzés az elmúlt hetekben felerősödött, de alapból soha nem értettem, ezt miért érzem. Az iskolában ez nem befolyásol semmit, ugyanúgy viselkedek, viszont otthon sokkal elhidegültebb vagyok, magamba húzódok mikor csak lehetőségem van rá. Ez az üresség érzés elkezdett engem zavarni, emellett befolyásolni. Nem tudom mire vélni ezt, hogy alapból mi ez, és miért érzem. Arra gondoltam, talán azért, mert mostanában sok romantikus sorozatot nézek (párkapcsolatot viszont sosem állt szándékomban bárkivel létesíteni, mert senki iránt nek éreztem vonzódást eddig életemben.), és e miatt elkezdem néha magam magányosnak érezni, annak ellenére, hogy ott vannak a barátaim velem. Ez az üresség érzés sok negatív gondolatot is kiváltott belőlem, sokszor az életemen gondolkodom (nem tagadok, volt egy alkalom mikor rendesebben elgondolkodtam az öngyilkosságon, annak ellenére, hogy tudom hogy úgysem tenném meg ezt soha.)



Nem tudom ezt az egészet mire vélni, miért van ez? Mit tudok ellene tenni?

16/F


jún. 17. 18:59
 1/1 anonim válasza:
87%
Velem is hasonló esett meg néhány hónapja. Kezdj el ismerkedni! Ha nem is akarsz párkapcsolatot, attól még beszélgethetsz lányokkal. Vagy foglald le magad valami mással! Sportolj, zenélj, találj valami hobbit, stb.
jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!