Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki egyedül éli le az...

Ha valaki egyedül éli le az egész életét se szex,se kapcsolatok semmi ? Magyarán szüzen meghalni mennyire gáz ?

Figyelt kérdés

jún. 9. 09:07
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

#13:

Miért, mi lesz, ha letelik a 3 év és addig sem sikerül? Leütsz éjszaka valakit az utcán és megerőszakolod?

jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Társaságban, buliban fel tudnál szedni egy kiéhezett kancát, akkor lehet hogy sikerülne.
jún. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

"Miért, mi lesz, ha letelik a 3 év és addig sem sikerül? Leütsz éjszaka valakit az utcán és megerőszakolod?"


Olyan nem lesz az tuti.

jún. 10. 12:54
 24/47 Senior Séf ***** válasza:
40%
Gáznak nem gáz, csak kimaradsz minden földi jóból.
jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 Seila ***** válasza:
69%

24


Úgy beszélsz mintha csak a szex lenne az élet értelme.

jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
34%
#25 bár nem a 24-es vagyok de viszont lehet nem az élet értelme de biztosan egy jó lehet egy konkrét iparág is rá épül. Meg a filmekből is az látszik csak aki már szexelt az nem tudja milyen akinek nincs lehetősége erre max csak a két keze.
jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
76%

Pont a halál az- aminek a szemszögéből szinte semmi sem gáz, minden jelentéktelen.. Valahogy éppen a halál mutat arra rá, hogy kb minden mindegy.. és a lényeg, hogy TE megtaláld amiért neked jó itt ezen a Földön, ebben az életben. Amit te jó életnek tartasz azt tedd. A szex és a szüzesség egy dolog a millió közül. Vannak olyan spiritualis irányzatok ami még jónak is tartja a nélkül élni..

De! Ha neked hiányzik és szeretnéd ha az életed része legyen a szexualitás, akkor azért érdemes lenne ismerkedni, találni embert akivel az intimitást megélheted.

jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 Barnabas333 ***** válasza:
39%
27-es csak pont arról szól a gyakori is, hogy manapság már lehetettlen átlag vagy csúnya férfinak nőt találni, teljesen elment a világ valami hülye irányba... Akkor hogyan legyen szexualitás az életünkben?
jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
0%
Örülök, ha megbírok mozdulni...! Már öreg vagyok, a testem fárad, gyenge vagyok, semmi energiám nincs a szexhez. F/huszonéves
jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés kedves Barnabás, mit gondolsz, az átlag vagy csúnya nőknek könnyebb találni? Vagy esetleg ők láthatatlanok a férfiak számára.
jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!