Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 31 éves férfiként, és még semmi jó nem történt velem.


Operátorként dolgozom egy gyárban, amit utálok, 8 általános iskolám van csak, még jogosítványom sincs. Félretett pénzem is alig van.


Ráadásul soha sem voltak barátaim, barátnőm meg végképp nem, sehol sem voltam még, kirándulni, nyaralni sem. A telefonomon semmi kép nincs, teljesen üres. Még a névjegyeknél is csak 7 ember van, azok is a szüleim, nagyszüleim, testvéreim...


Nem tudom mit lehetne kezdeni az én életemmel, de szerintem nem sok mindent. A legjobb lenne teljesen elölről kezdeni, és én hiszek a reinkarnációban is. Ez az életem már halott, egyszerűen ebben az életkorban már nem lehet bepótolni semmit sem, még ha be is lehetne, nulla a motiváció hogy bármit is csináljak.


Szerintetek is csak a halál az egyedüli megoldás?


Mert ha visszagondolok erre az életemre, akkor olyan nem történt, ami pozitív lett volna. Abszolút nem látok semmi jövőképet, semmit!

És nem tudjátok, hogy mit érzek. Hatalmas csalódottság van bennem az egész élet iránt.


2022. máj. 21. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Nekem sincs sok motivációm,2-3 haverom van ,de egyedül vagyok.Szenvedek.

Hogy lehet 7 ember a névjegyzékedben? Már ha volt egy vagy több munkahelyed minimum 40 névjegy kell.. 25F

2022. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért kéne 40 névjegy? Egyik munkatársammal sem alakult ki szorosabb kapcsolat.
2022. máj. 21. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
#2 Két munkahelyem volt eddig,csak 80 névjegyem kollégák.
2022. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De mit kezdjek a kollégákkal? mindegyiknek van családja, megvan a maga élete. Nem érdekelnek a kollégáim, ez operátori munkakör egy nagy multicégnél, itt mennek-jönnek az emberek, mire az egyiket megismerem, jön a másik, ennyi.
2022. máj. 21. 18:30
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Ilyen fiatalon szenvedtek ? Nagyon nem értem.

Nem prédikálás,de az élet mindenem elvette, amim csak volt és odaadta sz.r embereknek.

Mégsem vagyok ilyen búbánatos,pedig nincs párom,nincs barátom,és 6 névjegy van a telefonomban. Egyik sem barát.

Egyedul vagyok,de mindig találok valami szépet az életben. Egészséges vagyok, magam járok kirándulni, sokat olvasok, van hobbim.

Ha nincs senkim, akkor sem kesergek.Nem keresek erővel.


Ez egy ilyen világ, fel a fejjel srácok !


53F

2022. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem "nem történt" még veled semmi, hanem "nem csináltál" még semmit. Ez, amit leírtál, mind-mind a te választásod volt. Te csináltad. Nem tanultál, pedig estin leérettségizhettél volna, vagy levelezőn. Nem szereztél szakmát, ez is a te döntésed volt, ezért vagy robot a soron. Ha új életet kezdhetnél, a mostani személyiségeddel ugyanilyen magatehetetlenül élnéd az életedet. Semmi se TÖRTÉNIK az emberekkel. Mindent az emberek CSINÁLNAK. Te pedig nem csinálsz semmit. Úgy látom, az ujjadat sem vagy hajlandó magadért mozdítani.

Na most te nem csinálsz semmit. Ettől üres az életed, nem mástól.

2022. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Crishoper, te vagy az?
2022. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es vagyok elírtam, Crisopher
2022. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem hülyeség egyből a halálra gondolni. 31 éves vagy azaz fiatal! Merj kilépni a helyzetből csak akarnod kell és tenned érte. Te döntésed mihez kezdesz az élettedel, de ha kipróbálnád magad új dolgokban megküzdenél a velük járó akadályokkal gondolok itt bármire ez alatt új hobbi, ismerkedés(akár bulizás), önfejlesztés ami mamár nagyon trendi szó, azonban igazán hasznos lehet mindenki számára.
2022. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!