Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennél a helyembe?

Mit tennél a helyembe?

Figyelt kérdés
Lesznek úszás óráink az osztállyal, ha minden igaz.Csak 3an vagyunk lányok az osztályba, főleg fiúkkal beszélgettem.A másik két lány is ugyanezt tette, így nem vagyunk túlságosan jóbba, semlegesek vagyunk igazából.Az egyik lány egyfolytában pulóverben van, eddig csak pulóverbe láttam, megkérdezte tőlem, hogy vajon egybe fürdőruha kellene-e, erre mondtam, hogy nem hiszem, hogy megszabbnák.Erre egy nagyot sóhajtot és látszott rajta, hogy nem akarja az egészet.(Azt mondta előtte, hogy amúgy szeret úszni.)Elég vékony, olyan 170cm 55kgra tippelném.Csak elgondolkodtam, hogy esetlegesen valahogy tudnák-e neki segíteni, hogy ne fesszengjen annyira?16/l

2020. szept. 9. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Elvileg az iskolákban nem lesz úszás a vírus miatt. Olvass utána!
2020. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Ugy tudsz neki segiteni,ha megmondod neki,hogy ne gorcsoljon ezen a teman es kulonben is jo alakja van stb...
2020. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!