Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A mostani fiatal lányok...

A mostani fiatal lányok milyen zenéket szeretnék?

Figyelt kérdés
10 évvel ezelőtt az összes lány akit ismertem Zsédát hallgatott, Molnár Ferenc Caramelért odáig voltak és Rihannát is nagyon szerették.Ha azt mondtam volna egy lánynak jöjjön el velem Caramel koncertre,felcsillant volna a szeme.Ja Szekeres Adriennt is szerették.De most mit hallgatnak a lányok?Most is ugyanazok a menők mint 10 évvel ezelőtt?Mostanában milyen előadók a menők?

2022. ápr. 15. 12:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez jó kérdés. Nálam személy szerint az a helyzet, ha egy lány osztálytársam elmondja, hogy miket hallgat, azt sem tudom miről beszél. Bár fordítva ugyan ez a helyzet, ha megkérdezi valaki, hogy mit hallgatok, akkor bármit mondhatok, nem ismerik. Mondjuk egyébként sem szokványos az ízlésem. A külsőm miatt általában metalhead-nek könyvelnek el, de azért ez nem féltetlenül állja meg a helyét. Oké, hogy szeretem a Rotting christ, meg a Bathory-t, de emellett meghallgatok egy Sebestyén Márta, vagy Nick Cave dalt is.

Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy nincs könyvbe vésve, hogy egy bizonyos korosztály, bizonyos nemű tagjainak mi az ízlése.

19/L

2022. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

#11 Én most hollandiában vagyok és egy parkban olvastam épp, amikor tizenévesek hallgattak zenét és tök meglepett, hogy egymás után mentek számok egészen más korszakokból és stílusokból, egészen régies zenék után valami friss, elektronikus meg rock meg ilyen azt se tudom milyen régi cuccok, aztán megint más.


Szóval lehet most ez van amit te is írsz, hogy egyszerre van most jelen minden ami valaha eddig volt és az adott egyén válogat mindenből. szóval nem egy trend van, hanem ilyen minden mindennel :D


És ha már olvastam épp eszembe is jutott, hogy mintha a könyvekkel még jobban ez lenne, hogy valamennyire befolyásolóak az ujdonságok, de nem túlságosan. Szóval az ember nem az újat olvassa hanem maga válogat bárhonnan az időből. De persze ami új az lehet izgalmas, de nem ez csak a mérvadó.

2022. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem már nincsen olyan, hogy "a fiatal lányok ezt és ezt hallgatják". Amit én a saját környezetemben népszerűbbnek látok az a kpop (én egyedül a BTS-t ismerem, ők tuti felkapottak, de biztos van még egy halom másik előadó is), a Krúbi és "társai" mint Figura, Betonhofi stb., illetve talán még olyanokat tudok mondani mint Blahalouisiana, 30Y, Carson Coma, Ivan & The Parazol. Én mondjuk egyikbe sem tudnám besorolni magam, mostanában csomó 80-as évekbeli zenét hallgatok, de szeretem mondjuk Ohnodyt, egy-két Krúbi számot, össze-vissza.
2022. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, hogy a technika az oka ennek, az, hogy az előző generációknál még nem volt ennyire adott, hogy az emberiség összes zenéje elérhető nekik, hanem csak az volt, amit mondjuk lemásolt cd-re. Szóval nagyon be kellett hogy limitálva legyen. Most meg egyszerre érhető el minden. Ráadásul több zene is keletkezik mint valaha, mert sokkal elérhetőbb a zenecsinálás is többeknek.
2022. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
38%
A korosztályodat ismerned kéne, a fiatalabb korosztályt meg hagyjad.
2022. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Rákeresek Krubira mert még soha nem hallottam róla.
2022. ápr. 15. 21:15
 17/18 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Akiket én ismerek, azoknak nagy részük a GWM és más hasonló cigány rapperekre vannak ráakadva.
2022. ápr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
13%

Gusztustalan,nyálas,illetve kamugengszter és szréletű emberek zenéit.

Füvezek,vertem anyám,qrvákat futattam,nagy gengszter vagyok.

Woof woof

Ei joo wassup

Random genetikai hulladék megszólal

Az összes műbőrkabátos szőke qva : URISTEN ANNYIRA CUKI

2022. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!