Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A mostani fiatal lányok...

A mostani fiatal lányok milyen zenéket szeretnék?

Figyelt kérdés
10 évvel ezelőtt az összes lány akit ismertem Zsédát hallgatott, Molnár Ferenc Caramelért odáig voltak és Rihannát is nagyon szerették.Ha azt mondtam volna egy lánynak jöjjön el velem Caramel koncertre,felcsillant volna a szeme.Ja Szekeres Adriennt is szerették.De most mit hallgatnak a lányok?Most is ugyanazok a menők mint 10 évvel ezelőtt?Mostanában milyen előadók a menők?

2022. ápr. 15. 12:22
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Múltkor egy lány mondta nekem milyen előadókat szeret,de fogalmam sem volt miről beszél:)
2022. ápr. 15. 12:23
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

ezek nagyon egyéni dolgok manapság. már nincsenek egyértelmű fő trendek.


de amúgy én senkit nem ismertem régebben sem, aki a fentieket szerette, szóval réges is eléggé különbözhetett. egy adott baráti körben lehetett ez, de máshol meg más.

2022. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
David Temessi, Brecc, Victoria Franches, Gabros, Marika Rossa, Lorenzo Raganzini
2022. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki mast.. pl ha az altalad leirtakat hallgatna egy csaj akkor mar nekem alapbol offos 😅 szerencsere nem ilyen bnoim voltak
2022. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Én most is hallgatom az általad felsorolt előadókat, bár én 50-60as evekbeli zenéket is szoktam, de a mostani zenék közül pl Ariana Grande, The Weeknd, Bts stb
2022. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A 90 és években a Backstreet Boys volt a menő,Péter André,magyarok közül a VIP együttest szerette sok lány,mert fiatal jóképű fiúk énekeltek benne.
2022. ápr. 15. 12:40
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Milyen ismeretségi köröd volt neked 10 évvel ezelőtt? 😄 Soha nem hallgattam ilyen zenéket. Régen inkább rock, metál, azóta kicsit vegyesebb ízésem lett, de nem csesződött el. A mai lányok tudtommal k-pop rajongók, legalábbis ez pörög most a köztudatban. Persze mindenkinek más az ízlése.
2022. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs kik azok akiket a 3-as felsorolt.Ariana Grandet ismerem,de tőle nem ismerek új számot csak a szokásos régieket.
2022. ápr. 15. 12:46
 9/18 A kérdező kommentje:
7 sok munkahelyen megfordultam akkoriban,ezek szóltak nagy hangerővel mindenhol.A Lélekdonor című számot én is kívülről tudom,annyiszor hallottam.
2022. ápr. 15. 12:48
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
huh... krubi?
2022. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!