Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért, joggal útálom az...

Miért, joggal útálom az embereket ennyire ?

Figyelt kérdés

A helyzet az ,hogy egy viszonylag normális magas szintű iskolát végzett srác vagyok informatika téren -értek hozzá ,ezen kivül az autókhoz értek még elég jól .De ezen kivül máshoz nem értek . Bénának érzem magam sokmindenhez .

Nem tudok semmit sem megfőzni , sokszor beszéd gondjaim is vannak , ha valami mással kapcsolatos téma van ,vagy akár egy közös ismerősről vagy valami más ami nem kötődik ahhoz amihez értek- de sokszor amihez értek arról is nehéz beszélnem . Ha más téma van mondok valami nem át gondolt hülyeséget és ezután mindenki röhög rajtam, és én is kényszerből röhögök és a hátam mögött kibeszélnek ,hogy hát ilyen meg olyan iskolát végzett ember ,hogy tud ennyire debil lenni .Ez nekem fáj .

Miért van ez ?



2022. jan. 26. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gátlásossagnak hívjak. Ezért nem kell utalnod az embereket.
2022. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jah értem közel 30 vagyok vagy jobb lenne ezt elfogadnom csak nem tudom

. Mi ebből a kiút ?

2022. jan. 26. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jogos az utalat. Ugy gondolom, h illik egy kicsit kepben lenni a vilaggal.

Az altalanos muveltseg hianya. De szerencsere ez javithato, fejlesztheto. Szoval van remeny👍

2022. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mit tegyek ha ez nem is érdekel. Én csak olyat tudok megtanulni ami érdekel mást nem sajna ez alapsulitól kezdve nálam igy van
2022. jan. 26. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindenbe reszletekbe menoen belemenni, csak hogy kepben legyel a vilag torteneseivel. Mindenbol egy keves eleg. Ki tudja, lehet talalsz meg majd mas erdekesseget is, amiben szivesen elmelyulsz majd.

Ha pedig vmi huzosabb tema jon fel, akkor nyugodtan felteheted a kezed, h az nem a te asztalod.

A fozes meg olyan dolog, h legalabb a kedvencedet megtanulhatnad megfozni, mar ha van.

S a nok is szeretik, ha tud fozni egy pasi.

2022. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Interneten éltél?
2022. jan. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Autókhoz értesz elég jól?

Akkor mond meg, a nem hidraulikus szelepemelős renaultoknál korongozható-e a szeleptőke, vagy csak vez.tengely cserével állítható a hézag...

Köszike.

2022. jan. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a főzés ennyire frusztrál, miért nem tanulsz meg pár dolgot? Írd be Youtube-ba, és nagyon sok részletes video van, pl. Szoky egészen az alapokat is bemutatja minden ételnél. Azért nem agysebészet, és neked is jobb lesz, hogy nem kell mindig megvenni a készételt, vagy szendvicsen élni.
2022. jan. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!