Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A kutya az ember legjobb barátja?

A kutya az ember legjobb barátja?

Figyelt kérdés
A kutyánkban nem csalódhatunk?Ők szeretni fognak minket feltétel nélkül mindig?Ők mindig hűségesek lesznek hozzánk?Ők mindig meghallgatják,ha valami problémánk van?

2022. jan. 23. 00:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kínálj neki sárgarépát (káposzta, spenót, paradicsom stb) és kérdezd meg tőle hogy szeretné-e megenni.


Ebből le tudod vonni a konzekvenciát.

2022. jan. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a legjobb barát aki csak lehet! Te adsz 10%-ot ő ezt vissza adja 100%-osan.

A kutya ma már sokszor inkább egy családtag, mintsem sima házikedvenc. Nem hiába a fennt említett mondás, hisz évezredek óta társ az ember és a kutya.

2022. jan. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
Van akinek igen, van akinek nem. Nekem a kutyám, az a kutyám akit szeretek de nem a barátom, nem a szerelmem, nem a testvérem/gyerekem/akármilyen családtagom.
2022. jan. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%
A kutya erti a beszeded. A pszichologus orankent 30-40 ezerwrt hallgat meg!! Tanacsot nem ad soha. A kutya is ugyanazt csinalja!
2022. jan. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy a kutyák elvileg értik, hogy mit mondunk nekik, csak evolúciós okokból a nyelvfekuk meg nem olyan fejlett, hogy a hallottak alapján valaszolni tudjanak. Olvassatok utána, izgi téma és van is fent több cikk is erről a neten!
2022. jan. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%

A kutya semmilyen formában nem helyettesíti az emberi kapcsolatokat.

Ahogy te is vágysz arra, hogy legyen aki megért és kitart melletted, úgy mások is. Nem mindenki felszínes áruló.

Persze ettől még lehetnek remek társak a háziállatok, de barát számba venni őket inkább szomorú.

2022. jan. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
38%

Inkabb a macska

A kutyák idegesítőek

Nekem a macska a legjobb barátom

2022. jan. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
21%
Sokkal többet ér, mint egy ember, pl.: mint a szeretett miniszterelnökünknél sokkal értelmesebb élőlények.
2022. jan. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, macskás vagyok. Bírom amúgy a kutyákat is, de 100%-ban nem bízom egy állatban sem. Pl szüleimnél mindig is együtt éltek kutyák és macskák, a kutya még jóban is volt az otthoni macskákkal. Mégis mikor betévedt a kertbe valami idegen macska, akkor azt megölte. Én ekkor hatalmasat csalódtam a kutyában, mert hiába tanították arra, hogy a macskákat nem bántjuk, mégis az ösztöne ezt felülírta. Az állat az állat. Bármikor kattanhat nála valami.
2022. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem van kutyam es mas allataim is. Imadom oket es mindent megadok nekik ami tolem telik. teljes veluk az eletem es a szeretetet gondoskodast olyan viszontszeretettel halaljak meg nekem hogy ennel tobbet nem is kivanok az elettol. Ok mindig mellettem voltak es vannak lesznek amig elek. az egyetlen amitol felek hogy igaz hogy anyagilag gondoskodni tudok roluk ha mar nem leszek csak remelem lesz olyan valaki akitol majd a szeretetet is megkapjak ugyanugy (vagy legalabbis megkozelitoleg) mint tolem. igen rajuk mindig szamithatsz kerdezo.
2022. febr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!