Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Eljárhatok ugyanabba a télikab...

Eljárhatok ugyanabba a télikabátba úgy egész télen,hogy egyszer se mosom ki?

Figyelt kérdés
November óta ugyanabba a télikabátba járok mindennap és még egyszer se mostam ki.Megszagoltam,nem büdös,meg nem is koszos még.Eljárhatok benne március áprilisig úgy hogy nem mosom ki?

2022. jan. 15. 09:43
A kérdező szavazást indított:
Téli kabátot nem fontos tisztítani
Télikabátot is tisztítani kell,akkor is ha nem büdös.
Csak akkor kell kimosni ha már koszos,büdös
34 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt 30/F vagyok.Meg az a baj ha berakom a mosógépbe elfoglalja benne az egész helyet.
2022. jan. 15. 09:45
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Én 10 éve ugyanazt használom.Semmi bajom vele.
2022. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Miért baj, ha elfoglalja az egwsz helyet?
2022. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet nem lehet mosni, mert olyan az anyaga ami tönkremenne. Majd egyszer elviszem tisztítóba, nem büdös, szerencsére fekete is, így nem koszos. De pld. a bőrkabátomat sem lehet kimosni, azt is majd elviszem valahova.
2022. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezeket nem szabad kimosni, sőt, a legtöbbet csak tisztíttatni szabad néhány évente.
2022. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére, nekem nincsenek ilyen problémáim, a kabátomat szoktam mosni, mikor szükség van rá. Kérdező, miért érdekel ennyire mások véleménye?
2022. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
Persze. Én szövetkabátban járok, december elején előveszem, aztán amikor már nem kell, elviszem tisztítóba és beakasztom a szekrénybe a kövi decemberig.
2022. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha gépben mosható kabátod van, akkor nyugodtan kimoshatod havonta egyszer.Lehet épp nem büdös, de tuti, hogy koszos.Kint érintkezik mindennel, ami retkes.
2022. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Pufi dzsekit szezon vegén kimoshatod gépben. Egyéb kabátot majd tél végén tisztítóba beadod. Nem szükséges tél közepén kimosni, max ha koszos/büdös lesz.
2022. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az egész helyet elfoglalja, akkor szépen begyűröd, és elindítasz egy feles programot.

Én havonta, de ha olyan a helyzet, 2 hetente mosom, általában szabad hétvégén a szakmámból adódóan kötelezően viselendő bélelt, pufijellegű láthatósági kabátomat, mert az élénksárga színe miatt hamar szennyeződik. És jó érzés hétfő reggel a tiszta kabátot felvenni.

2022. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!