Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nehezen bírnátok ti is azt ha...

Nehezen bírnátok ti is azt ha nem találnátok barátnőt?

Figyelt kérdés
24 vagyok és még nem volt sosem. Nagyon nyomasztó már ez. Főleg hogy nincs lehetőségem hol ismerkedni, meg nem is vagyok jó benne.
2021. dec. 27. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtom. Én is 24 vagyok igaz nekem volt már egy pár. Annyira nem érzem nyomasztónak. Nem kell rágörcsölni a dologra. Minden adni fogja magát amikor kell. Viszont azzal elő tudod segíteni ha eljársz szórakozóhelyekre, rendezvényekre, kávézóba stb.
2021. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírom nehezen, inkább örülök.

A végtelen dráma és hiszti nem nekem való. Én is 24 vagyok, volt 5 barátnőm és csak ugyan az a dráma vár mindig.

Inkább a szabadság, nem kell hallgatni a féltékenységet és a hisztit.

2021. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Jobb ha nincs, csak a baj van vele. Üdv, egy házas férfi.
2021. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem okozna gondot
2021. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Én nagyon elvagyok egyedül is...jó az egyik exemmel írogatok de ennyi.
2021. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem keresek, így nem nyomaszt hogy nem találok. :D
2021. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
A bajt nem kell keresni jön magától is.
2021. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom nehezen, de azért hiányzik, mondjuk én nem is keresek, mert nincs semmi önbizalmam, meg szótlan vagyok, öszintén megmondva nem is tudom, hogy kell ismerkedni. Én már beletörödtem, hogy nem lesz, ilyen hülye úgyse kell senkinek. 33F
2021. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na Barátom, ne keseredj el. Én speciel 24 éves koromig még csak nem is csókolóztam, Aztán egy nap feltettem magam egy szexpartnerkereső oldalra, nolmális épp aktuális facebook profilképemmel meg valami vagány szöveggel. 3 hónap múlva egy lány írt rám facebookon, aki látott azon az oldalon. Na most tőszavakban leírom, mi volt ezután:

találka, szex, találka, szex, kiderült, van pasija, mégtöbb szex, teherbeejtés, bemutatkoztam a szülőknek, és bejelentettem az élettársa előtt, hogy unokájuk születik, még több szex, gyerek, kocsi, ház, még egy gyerek, aztán persze meg is csalt az asszony, mert néhanapján drogoztam, de megbocsátottam, majd egy rehab, ami után kiderült, hogy amíg rehabon voltam, ő netesprostinak ált a gyerekek mellett, elcsattant néhány pofon, rendörök jártak hozzánk, aztán kicsit többet ittam a kelleténél és ismételten korházban kötöttem ki, na azután már válás lett. Pedig volt 1-2 év, amikor teljesűlt a magyar álom: Kocsik, CSOK-os ház, gyerekek, kirándulások. Én csesztem el a függőségemmel, ami már akkor is tartott, amikor megismertem őt. Most ők Ausztriában vannak én pedig anyáméknál.

Na, azóta inkább singli player módban nyomulok. Nem kell még egy ilyen kör nekem. Esküszöm, hogy 24 évesen feltettem ugyanezt a kérdést. Most 33 vagyok. Azt hiszem, egyszerű a megoldás:

Ha csajt akarsz, bizony, meg kell lépned magad. El kell hívni valahová, némi pénzecskét is kell rá áldozni. Ennyi volt 1 darab döntés kell meghozni, kiszemelni a nőt, elhívni egy randira és beszélni, figyelni, minden mozdulatát, olvasni a testbeszédét és mondogatni magadnak, hogy ezt nem cseszheted el, nem tudod elcseszni, a tiéd lesz. Ha meg mégsem jön össze, akkor jöhet a következő gondolom és tanulva a hibádból, jobb lesz.


Őszintén, nem bánom az egészet, mert mikor ránézek a kölykökre, akkor mindig az villanik be, Hogy igen, jó döntés volt aznap elmenni a randira és nem a spanglit választani. Sok sikert Casanova!

2021. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!