Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon magányos vagyok, és egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés

A kérdés sajnos adott, és ez a helyzet sajnos viszonylag régóta tart. Régen ez nem volt jellemző, és nagy társasági életet éltem, de sajnos apránként elkoptak az ismeretségek, nagyon kevés ember maradt, akivel tudom tartani a kapcsolatot, de velük is nagyon ritka a találkozás, vagy a beszélgetés. Sajnos egy sokéves párkapcsolatom is tavaly ért véget, így még az is rátett a magányra. Így az életem meglehetősen egyhangú, munka, utána pedig haza, hétvégén sem nagyon tudok érdemben kimozdulni. Hiányoznak ismerősök, barátok, beszélgetések, nem tudom, hogy induljak el, hogy úgymond "fellendítsem" a társasági életem.


26/F



2021. dec. 27. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Sör, bor, pálinka.
2021. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
Detox
2021. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Kb ugyan ezzel a problémával küzdök. Erre a legtöbben azt mondják, hogy keress barátokat. Igaz senkinek fogalma sincs, hogy hol tudnál keresni a korosztályodban mozgó embereket. Ilyen kérdéseket szinte felesleges feltenni. Mikor 2 napja kérdeztem ugyanezt kb nem kaptam érdemi választ.
2021. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Dumálni egyszerű, tenni nehéz.

Viszont senki nem fog helyettetek megoldást találni, és tenni érte.


Otthon üléssel és TV nézés, zene hallgatás, gémelés nem fog közelebb vinni a megoldáshoz. Olyan közösségi elfoglaltságot kell keresni ahol van lehetőségetek ismerkedni más emberekkel. Ők is azért vannak ott részben.


Érdemi válasznak ha olyat tekintesz hogy fogd meg magad és xy időre menj el oda és oda és csináld ezt vagy azt. Ilyen nem lesz.


Előbb utóbb odaverődsz más emberek közé és jön az ismertség is.


Ha kifejezetten női társaság a cél akkor olyan kell ahova nők is előszeretettel járnak. Társas tánctanfolyam. Nőkből mindig túljelentkezés van, pasik meg alig. Infős ismerősöket mind oda küldtem. Mindegyik be is csajozott. Nyelvtanfolyam, még hasznos is. Szünetekben, óra előtt után jókat lehet bandázni. Szervezett túrák. kedvenc hobby -d nak szóló társaság.


Nem értem hogy mi ebben olyan atom fizika.

2021. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Juj. De a társas tánctanfolyamon hozzá kell érni a nőhöz. Jujj.
2021. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Pont ebben a helyzetben vagyok, csak 2 évvel fiatalabb vagyok, szóval nem tudok mit javasolni, az itteni válaszok pedig kiábrándítóak :D
2021. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszolónak tökéletesen igaza van. Én hozzáteszem még azt is, hogy, találnod kellene egy "egészséges" hobbyt, ami legtöbb esetben társaságot is hoz. Keress célokat, amiket valósits is meg.

Megújul az, ki célra talál. Az Új Évet kezd már holnap estétöl azzal, hogy változtass az élet - felfogásodon, tervezd meg időben, mit , és hogyan fogsz változtatni.

2021. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Itt is lehet azért találni emebreket:)
2021. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!