Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Világgá akarok menni, hogyan...

Világgá akarok menni, hogyan kezdjek neki ?

Figyelt kérdés
Igazából már nincs kedvem élni, de talán ehelyett amire gondolok megoldás lenne ha szépen felszállnék egy vonatra vagy repülőre és kilyukadnék valahol. Nincs senkim akinek hiányoznék és úgy érzem nincs megoldás a problémáimra. Van félretett pénzem amiből meglennék egy ideig de hogy kellene nekilátni ?
2021. dec. 19. 11:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ugyanez a "világgá akarok menni" dolog jutott az eszembe.. Itt filózom, hogy állandóan csak a munka, hajtok mint egy fsz, életem meg nincs. A lehetőségeim erősen korlátozottak. Albérletben élek. Nincsenek barátaim, családom, se kutyám es konkrétan semmim, viszont egy kis szociális szorongásos zavar befigyel a képbe..túl sokat voltam egyedül. Én egy tengerparton, kis sátorban is meglennék életem végéig. Azt hiszem nem is vágyom többre.Talán a közeljövőben így is fogok tenni. Neked meg sok sikert.. Kíváncsi vagyok, hogy végződött a sztorid
2023. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló mint a 11-es.

Hamar éhenhalnék a tengerparton,ennyi különbséggel.

2023. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12 .lehet pecázni ..a halat könnyen ki lehet zsigerelni. tökre jó kaja készíthető halakból ,de ettől függetlenül simán lehetne önfentartó az ember ,hisz' a természet mindnnel kiszolgál ,ami az életbenmaradáshoz szükséges. csak az emberek és a hülye rendszerük miatt,nem opció ,hogy másmilyen körülmények között,csúnyán fogalmazva "ingyen" tudj élni,megélni, pedig minden adott lenne hozzá..minden a fszopó pénzről szól és a sok bacca ehez alkalmazkodik ,közben meg lehetne sokikal jobb is ..
2023. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát oszt hal van,de mivel szolgál ki még a természet?

Mivel lövöd le az állatot,vagy ha késsel szúrod agyon mert gyalog utoléred(és erősebb is vagy nála)akkor a rendőrök nem fognak elvinni ha tábortűz mellett a semmi közepén sütögetsz?

Illetve hogy te csak úgy adózás nélkül állatokat tenyésztesz?

Mégis hogy lenne tető a fejed felett?

Ez ma nem megoldható ahogy elnézem.

2023. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindent átgondoltam és kitaláltam ezzekkel kapcsolatban amit írtál..van megoldás mindenre és hamarosan neki is vágok ennek az útnak ..természetesen nem pénz és ész nélkül. Már ki is néztem egy helyet ahol talán le is fogok tudni telepedni ,de majd látom . Nyílván feltűnés nélkül kell ezt az életet ,elzárt környezetben élni ,ahova ember nem nagyon tenné vagy teszi be a lábát ,ha csak nem muszáj ..és van ilyen hely Magyarországon bőven. Ha meg nem jön be ,akkor megyek másfelé..egyszer úgyis lesz olyan ,ahol akár meg is öregedhetek. Inkább bízom magam a természetre minthogy folyton a négy fal szorítását érezzem magam körül.Nem igazán tudok beilleszkedni ebbe a társadalomba azaz igazság. Olyanok az emerek számomra mint a The Walking Dead-ben a kóbórlók :D körülöttem minden és mindenki halott ..
2023. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát beavathatnál,hogy mit hogyan.

Valahol duma?

2023. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!