Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gondolkodtatok már azon, hogy...

Gondolkodtatok már azon, hogy miért nincsenek barátaitok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 20:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell rajta gondolkodnom,mivel tisztában vagyok vele,hogy miért nincsenek,és nekem így a jó.Pár évvel ezelőtt még máshogy gondol(kod)tam,de mára már nem.
2021. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Személy szerint alkalmatlan vagyok rá. Bárkinek segítek, számíthat rám, ha igényli. Nekem nem hiányzik egy hamis barát.
2021. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem akarok barátokat, csak felszínes kapcsolataim vannak. Mindenkivel megtartom a 3 lépés távolságot, mert így jó nekem. Senki nem mászik bele a magánéletembe, és nem beszéli ki a hátam mögött, amit tőlem tudna meg.
2021. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Igen, gondolkodtam már rajta. Szocális képességeim nincsenek, nagyon nehezen kezdeményezek, amikor én még a megszólításon gondolkodom, addig mások már ezen rég túl vannak és kis túlzással a közös programokat szervezik. Nem tudok és nem szeretek a manapság oly népszerű Messenger-en beszélgetni, fel sincs telepítve ahhoz a havi egy, két mondatos beszélgetéshez, miközben a 60+ -os kollegáim is órákig beszélgetnek rajta a haverokkal.
2021. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

Nekem inkább azért, mert nincs időm munka mellett barátkozni és erősen introvertált vagyok (nagyon jól érzem magam egyedül, a legtöbb ember gondolata nem érdekel - nem is vagyok már olyan megértő és figyelmes, mint régen).

A másik, hogy volt egy kegyetlen csalódásom valakiben, amit még nem teljesen dolgoztam fel.

A legutolsó ok: csendességem miatt úgy sejtem, sokan beképzeltnek vagy elmebajosnak hisznek és inkább nem közelednek felém.

2021. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Nehezen nyílok meg másoknak, meg olyan magamnak való vagyok elég sűrűn, amikor voltak is barataim egy idő után mind eltűntek miután már nem lattak "hasznomat",talán az volt a baj,hogy mindenkinek segitettem első szóra bármiben,ha nekem kellett valami akkor meg senki sehol.
2021. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Elég egyértelmű: azért, mert bunkó vagyok.
2021. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A közvetlen környezetemben kevés olyan ember él, akire szívesen áldoznám a szabadidőmet. A távkapcsolatoknak pedig nem vagyok a híve
2021. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Voltak barátaim. Okkal nincsenek már az életemben és nem is hiányoznak. Jól megvagyok nélkülük.
2021. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb ember számára túl "furcsa" vagyok, ezért sokkal több negatív tapasztalatom volt, mint pozitív, és most már inkább kerülöm az embereket, ahogy tudom. Ők meg nem barátkoznak velem, mert furcsa vagyok. Így áll össze a kör. :D
2021. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!