Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már ezen?

Gondolkodtatok már ezen?

Figyelt kérdés
Hogy mennyire nehéz és kegyetlen az élet,hogy az egesz csak egy nagy szenvedés, és talán jobb lett volna meg sem születni?

2021. aug. 18. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen, amikor egy depresszív kis 14 éves voltam.
2021. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Megkeseredett emberek gondolják így, és az élet az nagyon szé. Főleg unokákkal és, hogyha foglalkozol velük meg még szebb lesz.
2021. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen gondolkodtam hasonlóan. A jobb lett volna meg sem születniig nem jutottam el. Egy biztos az élet igazságtalan és kegyetlen; mégis rengeteg csodás dolog van.
2021. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha csak ezen agyal az ember, akkor valóban az is marad.
2021. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem minden nap megfordulnak a fejemben ezek a gondolatok, viszont én mentálisan beteg vagyok. Nem egészséges dolog rendszeresen így érezni. A jobb pillanatokat lehetőleg próbáljuk meg minél inkább kiélvezni és igyekezzünk rájuk emlékezni addig, amíg csak képesek vagyunk rá. Illetve nem szabad nagyon elhagyni magunkat. Én már megtapasztaltam, hogy attól csak még rosszabb lesz. Van egy olyan mondás, hogy a felhők felett mindig süt a nap. Szeretnék hinni ebben.
2021. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Igen, aztán mindig rájövök, hogy felesleges színjáték az egész. Soha nem volt olyan könnyű boldogulni, előre jutni az életben, mint most. Szóval nem az élet, vagy bármi más külső tényező tehet róla, hogy neked nem jön össze semmi, hanem csak te.
2021. aug. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
De azert nem mesz el szavazni, vagy megvesznek Erzsebet utalvanyra.
2021. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még nem , és remélem nem is fogok 28F
2021. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodtam rajta ez a keserű valóság.
2021. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!