Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom,gyűlölöm az életem,miér...

Robetko kérdése:

Utálom,gyűlölöm az életem,miért kellett megszületnem?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Mert mutterodéknak kellettél hogy kapjanak szocpolt.
2021. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Azért mert a születésed előtt 9 hónappal a szüleid nem moziba mentek el, hanem lepedőpartiztak egy jót. (Ez akart lenni a poén.)

Azért kellett megszületned, hogy megtapasztald ezt is, és hogy pozitív megoldást találj rá.

Ha az életben nincs célod, akkor keress egyet, és valósítsd meg. Annál jobb érzés nincs, és rájössz, hogy egyedül lábaltál ki a depresszióból... :,D

2021. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Menj el kertésznek a virágok majd felvidítanak :)
2021. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 aniko49 válasza:
86%
Az eletemben nekem is voltak napok mikor feltettem a kerdest hogy miert inkabb nem mentek a szuleim moziba ahelyett hogy megszulettem volna.De idovel rajottem hogy ez egy primitiv gondolkodas.Nincs olyan helyzet amibol nincs kiut draga jo nagyikam mondta hogy egyik nap ellensege a masiknak ha egyik napod pocsek a masik lehet meg jo.A lenyeg hogy minden napban kell talani valami jot.Es ha nem hagyod el magad rossz napokra fognak majd jok is jonni.Nem igaz hogy ne legyen valami hobbid ami felvidit vagy valami amit szeretsz csinalni.Minden esetre elerheto vagyok privat uzenetbe ha akarod hogy segitsek minden nap otletekkel tanacsokkal jo szavakkal amivel tudok hogy ne gyulold az eleted es hogy lasd a fenyt az alagut vegen.Varom valaszod.
2021. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Hogy tanulj, ez mind előző életeid következménye. De még így sem toltak ki eléggé veled. Van aki az utcán fagyoskodik. A lényeg ez a karmád, oldd meg.
2021. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
90%
Nem tudom hány éves vagy de azért kellett megszuletned amiért mindenki másnak.Majd egyszer talán megtudod.Addig meg keresd a szépet mert van abból is sok
2021. dec. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki depressziòs, annak tök felesleges mondani, hogy szedd össze magad, meg keresd a szèpet!

Annak oka van, hogy ilyen állapotba került! A legegyszerűbb,ha keresel egy pszichiátert ès vele párhuzamosan egy pszichològust!

Amúgy, a legtöbbször a nulla önbizalom szokta okozni.

Na ezt kell felèpìteni...

2021. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gungasam ***** válasza:
100%
Ha az élet szar próbáld optimista módon szemlélni. Most ez a szar gyönyör és kiváltság!! Ettől sokkal szarabb is lesz még. Akkor látni fogod , hogy teljesen ok nélkül keseregsz. Amíg nem éhezel és még netezni is tudsz addig az élet szép...Vannak ujjaid amivel billentyűzhetsz, egerészhetsz, panszkodhatsz és lám még vígaszt is lelhetsz!! Ember mondtam: küzdj és bízva bízzál!!
2021. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 AttilaLIX ***** válasza:
67%

Dolgozz reggeltől estig,és boldog leszel...............!!

A Hitler tábor kapuján ez áll :

A munka szabaddá tesz !

2021. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
70%
2021. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!