Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudok tenni a frusztráció...

Mit tudok tenni a frusztráció ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok


20 éves egyetemista vagyok, és borzasztóan frusztrál, hogy magányos vagyok. Bánt, hogy sose volt párom, amíg a környezetemben mindenkinek van, vagy hetente randizik, esetleg már eljegyezték. Nagyon bánt, hogy beszélgetések során ehhez a témához nem is tudok hozzászólni, hál' isten a környezetem viszont megértő és támogató, és mindig bíztatnak, hogy egyszer csak-csak jön valaki, de már teljesen el vagyok keseredve.


Mivel tudnám ezen frusztrációm feloldani? Pszichológus?



2021. dec. 1. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Keresel is párt vagy csak keseregsz, hogy nincs?
2021. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Egy jó masztival
2021. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán ismerkedj te is, értelmesen, normálisan. Nem kell a házasságot tervezni a másikkal, elég egy randira fókuszálni.


Legyél nyitottabb, nyiss te is mások felé. Úgy nehéz ha ülsz a sarokban és nem csinálsz semmit.

2021. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 #3 Próbálkozok. Tinder, Facebook társkereső, de senkit sem érdeklek.


Nyitottnak nyitottnak mondanám magam, de az emberek nagy részét szimplán nem érdeklem


#2 maszturbáció után csak még rosszabbul érzem magam

2021. dec. 1. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak foglald le magad massal es kitartoan keresgelj melette, de ne ez legyen a fo celod mert minnel jobban rastresszelsz az csak ront a helyzeten.
2021. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 24 évesen sem volt, de nem zavar már. Nem érzem magányosnak magam, mindig lekötöm magam és jól érzem magam. Nem függ mástól a boldogságom. Ha megnézed hányan szenvednek a kapcsolatukban, megcsalás, erőszak stb, nem felhőtlen boldogság minden párkapcsolatban élő ember élete. Nem éri meg kapcsolatfüggőnek lenni. Hogyha jön valaki akiért érdemes, akkor majd úgyis alakul, nem kell sürgetni.
2021. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aniko49 válasza:
En is csak 25 evesen ismertem meg a ferjem epp ugyanaz a keserges jellemzett mint teged aztan 23 eves korom utan kezdtek jonno az erdeklodok nem igazan tetszett egyik se a ferjemig.Aztan most megint itt allok egyedul mar 11 eve mert ezelott 11 evvel meghalt es azota se tudtam senkit semegszeretni megse keseredek el vagyis neha de ,de aztan megrazom magam es elem szepen tovabb napjaimat mert minden napban latok valami szepet es jot.
2021. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!