Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokan az alkoholba menekülnek,...

Sokan az alkoholba menekülnek, de ha már annyira magam alatt vagyok, hogy azt sem kívánom, akkor nagy a baj?

Figyelt kérdés
2021. nov. 12. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább csendes vagy a környezeted felé, tiszteletben tartod a határokat.
2021. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlenül. Egy következő szakaszba léptél, amiben felismerted, hogy a pia nem segít még rövidtávon sem. Ezzel még nem vagy kint a bajból, de jó alkalom felállni. Sokan ide sem jutnak el, csak még durvábban vedelni kezdenek és/vagy vagy más szerekhez is nyúlnak.
2021. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Furcsán alakult, mert évekig boldogtalan voltam egy kapcsolatomban, és ittam. Nem durván, de jól esett. Aztán szakítás után megismerkedtem valakivel, és tőle teljesen leszoktam róla, egyszerűen nem kívántam. Ekkor vettem észre, amit előtte nem tudtam, soha nem tapasztaltam, hogy csak szomorúságból ittam, és hogy szeretethiány okozta. Aztán most fordítva van, egy 3. nő volt, aki szintén tolerálta, ezért ittam, ám szakítás után úgy vagyok vele, hogy nem iszok, elvileg még szeretem, tehát okozhatja a szeretet megléte, hogy nem kívánom, csak akkor nincs magyarázat arra, hogy miért ittam, mikor együtt voltunk. Úgyhogy most a másik irányba leng ki az inga. Bár az is igaz, hogy étvágyam se nagyon van, tehát nemcsak az alkoholt nem kívánom, viszont ilyen még nem volt.
2021. nov. 12. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

#1

Persze, a csendesek irtanak ki Amerikában egy több fős családot, szeretik a feltűnést nyilvános helyen kitombolják magukat egy kicsit, vagy vonat elé állnak, autóval csinálnak szándékosan halált okozó balesetet.

Aki meg valóban tiszteletben tartja a határokat, az leugrik valahonnan, vagy felköti magát, ezek a klasszikus megoldások.


Attól függ mi a probléma.

2021. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Bolond.
2021. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!