Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megéri élni?Miért ilyen az élet?

Megéri élni?Miért ilyen az élet?

Figyelt kérdés
Most ott vagyok, hogy se munka se semmi!2 hónapja exem megcsalt és otthagyott!Ahol dolgoztam az felszámolta magát mert a covid miatt nem jöttek megrendelések és mindenkit elküldtek!24 éves vagyok és most ott vagyok, hogy fontolgatom az öngyilkosságot!Lány barátomnak elmondtam ezt, kb ő az akivel tudok ilyen dolgokrol beszélni, mert haverok ezt elhülyülik meg viccet csinálnak belőle!őt már 2x beszéltem le az öngyilkosságról és meglepte, hogy ezt felhoztam azok után!Érdemlegest nem tudott mondani, mert ismer és tudja, hogy mi is a helyzet velem!Annyit mondott, hogy rossz lenne elveszítenie, mert nagyon szeret!24 évesen nem tudok semmit célt magam elé képzelni!Szeptemberben még jó volt aztán pár hónap alatt kb életkedvem nincs!Először exem utána munka aztán most anyagi helyzetem a szar… Valami pozitívat tudtok írni Vagy ebből hogyan tudnék kilábalni, mert csak egyre húz le a depresszió!
2021. nov. 11. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Nyugi, nekem sincs az utóbbi időben semmihez kedvem, ma délután több dolog is összejött, amiktől rohadtul elment a kedvem holnap felkelni és elindulni megint végigvinni egy napot.

Ez nem önsajnáltatás, csak gondoltam leírom hogy lásd nem vagy egyedül

2021. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

"Megéri élni?Miért ilyen az élet?"


Nem, de ha jobban belegondolsz, ingyen sem temetnek el senkit! :-)


Na kb ezt érték el a kovid-szarsággal, köszönjétek meg a felső tízezernek, akik a jólétükben már globalizálni akarják a világot, megszerettetni a normális értékrendet képviselő emberekkel a b*uzikat, meg a pe*do.filokat.


Az élet az pont olyan, amilyenné teszük, az előző mondatok alapján sajnos sokminden nem rajtunk múlik, hanem azokon akiknek a kezében a hatalom van, azoknak azt is elnézik, ha kínjukban f*a.sz varratnak a köldökükre... :-) ...de valójában se*g.get kellene a szájukra! :-)

2021. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a cél most az egész világon,bármennyire is hihetetlen de sajnos ez így van.

Annyit tudok mondani hogy tarts ki és adj hálát annak hogy van egy jó barátod,örülj az apró dolgoknak,élvezd az apró dolgokat is,keress egy munkahelyet aztán ha nem tetszik akkor egy másikat,kezdj el mozogni valamit de már a sétának is jótékony hatása van.

Ha nem tudod megoldani esetleg megoldani a belső problémáidat akkor akár egy pszichológus is tud segíteni.

Akaraterő könyvet is el olvashatod, vannak benne praktikák,lehet hogy a hasznodra válik,sok sikert kívánok.

2021. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tudom hogy ez nem vígaztal de máshol sem jobb a helyzet,nem csak itthon ha nem külföldön is sokak el veszítették az állásukat és folyamatosan csak vesztik el,van ahol állnak le az autógyárak is így a dolgozókat is haza küldik,gondolom aztán jön a létszámcsökkentés,19-ben kezdődött a válság és még sajnos nem ért véget majd talán 4 év múlva, most kell erősnek lenni.

Németországban,Ausztriában sem jobb a helyzet 2G-3G szabályok vannak,munkahelyeken akinek van oltása egyes helyeken heti 1x tesztelni kell ugya úgy,akinek nincs oltás azt mostmár van ahol napi szinten kell.

Ausztriában azt mondogatják hogy novemberben újra lesz kijárási,szóval sajnos sehol sem jó.

Most kell erősnek lenni.

2021. nov. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%
Az élet nem "megéri", hanem megéljük. A kellemetlen részek is értékesek, rávezetnek a belső erőinkre, hogy végigcsinálhassuk az utazást. Előre meghalni kár, hisz a végén úgyis a teljes történet számít, és mindig bele tudsz írni jó fejezeteket.
2021. nov. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!