Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem fogad el a társadalom?

Miért nem fogad el a társadalom?

Figyelt kérdés
Még kis koromba megállapították rólam hogy autista vagyok. Elég gyerekes a viselkedésem és hajlamos vagyok hülyeségeket beszélni néha. Sajnos az eszem se jó ilyen nagyon alja iskolákba jártam. De ettől függetlenül nem vagyok rossz szándékú. Nem értem miért ellenségesek velem az emberek. Csak 1 barátom van akivel néha találkozok. Ő elfogad olyannak amilyen vagyok de a legtöbb ember sajnos ellenséges velem nem fogad el. Mi a bajuk velem?

2021. okt. 24. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát hasonló cipőben járunk
2021. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ismernek.
2021. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Előítéletesek, csak akkor értenék meg, ha ugyanabban a cipőben járnának, mint te. Egyébként nem kell autistának lenni ahhoz, hogy a társadalom kirekesszen, elég ha csak egy szemerkényit is különbözöl az átlagól (lásd homoszexuálisok vagy szubkultúra tagok).
2021. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én introvertált vagyok és engem is hülyének néznek, mert nem jártatom reggeltől estig a pofám meg nem is érdekelnek az embereknek a szarságai.

Olyan dolgokról be tudnak számolni, hogy beszarsz.

Közben meg a kutyát nem érdekli.

2021. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

4# miért van az hogy ennyi introvertalt bunkó is?

Nem erdekelnek masok SZARSÁGAI meg én nem jartatom a POFAMAT mint mások

Csomó introbol süt az agresszió meg a lenezes azt csodalkoztok hogy a többség nem vevő rátok

Tisztelet a csöndes de masok iránt nem lenéző intróknak

2021. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem én vagyok a bunkó, ha kérdezés nélkül elkezdi valaki jártatni a száját.

Értem én, hogy neked nagyon fontos, hogy közöld a másikkal, hogy a boltban voltál, de én pont leszarom.

2021. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6# mellélőttél mert nekem épp nem fontos

De inkább jártassa a száját és legyen tele élettel mint hogy egy besavanyodott magában gubbaszto valaki tarsasagaban kelljen nyűglődnöm☺️

2021. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon nem ismered az introvertáltakat, ha azt hiszed, hogy besavanyodott emberek és nincsenek tele élettel.

Másrészt elég érdekes már az a felvetés is, hogy ha süketel egész nap, akkor tele van élettel.

Korlátolt vagy, hiába is tagadod.

:D

2021. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vesztettél sokat. Az NT-k a környezetemben csak nyavalyognak vagy arról beszélnek kit dugtak meg, mikor mennek berúgni. Kevéssel tudtam eddig értelmes témáról beszelgetni
2021. okt. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!