Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak bennem van olyan gondolat...

Csak bennem van olyan gondolat, hogy az emberiseg a vesztebe rohan?

Figyelt kérdés
Az jutott eszembe, hogy a mertektelen egeszsegtelen eletmod altal kialakult genetikai valtozasok oroklodese a gyerekekben, az egymas mentalisan es lelkileg kicsinalasa hiva dog vezetni?
2021. szept. 22. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Engem az érdekel, hogy 20 év múlva hogyan fognak megtanulni az emberek helyesen írni? Vagy elég lesz az aláírás megtanulása, szigorúan ékezetek nélkül? Még egy elütés oké, de könyörgöm, ebben a kérdésben 12 olyan szó van (35 szó van benne, beleszámolva a névelőket is), amit nem sikerült leírni.

Még egy-egy elütés oké, előfordul mindenkivel, de mostanság nem divat elolvasni, amit írtunk? Vagy annyira nehéz magyar billentyűzetet használni?

2021. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Ami egyszer létrejön az halálra van itélve.
2021. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Öööh... tízen éve élről beszél mindneki, te eddig hol éltél?

Hatalmas felfedezést tettél, gratulálok hozzá. 😄

2021. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Engem meg az erdekel, hogy miert nem intelmegyogyintezet az oldal neve, es komolyan kepes voltal egy regenyt irni a semmirol. Gyere mar el velem fagyizni de tenyleg inkabb, es ne ezen ragodj...
2021. szept. 22. 18:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az intelmegyógyintézet?
2021. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Fagyizzon veled a Radai Rosseb! 😃
2021. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Én nem járok olyannal fagyizni, aki képtelen 31 szavas válaszban 13 szóban nem ejteni ékezetet.

Az intelmegyógyintézet vajon az intel (vagy a processzor, vagy a szleng, még nem vagyok benne biztos) és az elmegyógyintézet összemosása? Kazinczy, te vagy az?

2021. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Internet es elmegyogy osszemosasa. Bar mostmar az egesz internetre kiraknam a tablat, hogy nem ajanlott... Csak sajat felelossegre. Ezt az oldalt meg ugy ahogy van betiltanam, vagy attennem a web masik oldalara...
2021. szept. 22. 19:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
És most a web jobb vagy bal oldalán vagyunk? Hát könyörgöm, ha én kiírok valamit valahova, legalább elolvasom, hogy jó-e :D
2021. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
8.akkor minek használod? De az oldal meg nem maga az internet úgyhogy, az intelmegyógyintézet sem jó kifejezés erre, ráadásul még h.lye is vagy.
2021. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!