Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon rosszul vagyok mit...

Nagyon rosszul vagyok mit tegyek? mostanában és már tehetetlen vagyok, valaki segítsen. Tovabb a leírásban

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves lány vagyok, miután ki jártam az általánost el mentem egy gimnáziumba ami nem a saját varosomban volt hanem bejaros voltam kB 1 óra volt az út, az ok amiért oda mentem az főként anyukám akarata volt illetve, ahova akartam menni azt nem engedte. Az évem nem indult olyan rosszul de aztán a legjobb barátnőm ott hagyott egyedül másokkal nem nagyon voltam, és mielőtt még el ment előtte is egyfolytában már szarul voltam és fáradt voltam mindig. Most nyár végén úgy döntöttem h iskolát váltok amit anyukám támogatott a bejárás miatt és sajnos de csak 9.be tudtam menni oda ahova járok. Állandóan szomorú vagyok és depressziós van barátom már majdnem egy és fél éve sajnos ő nem tud sokat segíteni mivel rengeteget sírok és mindig azt mondom h szar a kedvem és nem tudom hogy miért és ez igaz is de inkább bonyolult. Nagyon nehéz leirni és elmondani illetve megfogalmazni amit érzek, a külsommel nem vagyok egyetalan megelegedve 163cm vsgyok és kB 75kg ami elég sok számomra nem érzem jól a bőrömben, és egy ideje kezdek rá jönni hogy testkepzavarom van valószínűleg mivel egy éve 10 kgval könnyebb voltam és akkor néztem vissza képet és úgy látom h tökre vékony voltam de akkor is gyűlöltem magam és undoritoan dagadtnak hittem magamat. Nem nagyon van a bartomon kívül senkim. Apukám pár éve elhunyt anyukámmal meg nem a legjobb a kapcsolatom,a barátom nem a városban lakók ezért kB 3orat megyek miatta odavissza 6ora kB amivel nincs baj mert igyis hétvégente találkozunk ami teljesen jo, de mégis rossz h nem lehet mindig itt vagyis nem szó szerint de értitek. Bárkivel vagyok rosszul érzem magam de ha vele vsgyok jobban vagyok de vele is szoktam szarul lenni de ő még tud vigasztani és az a baj h már neki is sok az a mennyiség amikor rossz a kedvem. A sajátom személyiségemet is gyűlölöm ahogy van utalok mindent magamban és nem tudom mit tehetnek és gyűlölöm h bartomon kívül nincs senkim és h csak ő ért meg engem egyébként nem vagyok ilyen csendes visszahuzodo de az a hangos gyerek sem. A sulivaltasra vissza terve azt hittem h az miatt vsgyok rosszul h oda járok de mióta el kezdődött a suli rá kell jöjjek nem a sulival van baj hanem velem. (a másik fele h a barátommal azért is vagyok jobban mert amikor nála vagyok önmagam lehetek teljesen pl már ittam a haverjaival de itthon még kB sosem de ez csak egy példa) és igazából szívesen mennék el pszichológushoz de nem tudok nincs rá pénzem és anyukámnak se tudnék szokni mert nincs meg az a viszony és ő nem is tudja h rosszul vsgyok. Ma pl haza jöttem iskolából mert már órán sírtam és nem bírtam tovább és vannak jobb napok is de a többség elég rossz. Nagyon örülnék ha valaki tudna ajánlani akár ilyen chatbotot aki tud veled beszélni vagy ilyesmi régen volt erre egy app is de már megszunt, igazából a lényeg h ingyenes legyen és valaki meghalgasson és tudjon tanácsokat adni. Barátom is meghallgat de nem nagyon tudok megnyilni állandóan és ő nem nagyon tud kit csinálni vele sajnos az a baj h mindig azt hajtogatja hogy szedd össze magad ami nekem valahogy mindig szarul esik mert ilyenkor úgy érzem h egyedül nem tudok talpra állni és ez pont ma volt téma de azt mondta hogy nem tud rá mást mondani. És igazából nagyon rossz h mindig szarul vagyok és a testemmel kapcsolatban pedig próbálok néha diétzni de nem nagyon megy de próbálom magam rá venni a nagy baj az az h néha ha szarul vsgyok nem eszek egy fél napod vagy egy napot ki hagyok aztán zabalok illetve mindent a kajával oldok ha boldog vagyok ha szomorú és mindent is(és nem az új osztályba sincsenek úgy barátaim) kérlek valaki tanácsoljon valamit vagy segítsen mert én ezt nem fogom sokáig bírni (illetve régen vagdostam magam de erről le tudtam állni barátom segítségével) kérlek valaki segítsen és elnézést a helyesírási hibakert és hogy kicsit össze vissza minden van

2021. szept. 20. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Pszicholológus.
2021. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig pszichológusra van szükséged, vegyél erőt magadon és szólj anyukádnak! Ha nem tudja előteremteni a pénzt a magánra, akkor a helyi pedagógiai szakszolgálatnál is van, de ha az se jön össze, akkor legalább az iskolapszichológushoz menj be. Kezdheted is vele, amíg az állandó elintéződik. A háziorvostól, de még akár az iskolaorvostól is meg lehet kérdezni, hol elérhető ingyenes. A Kék vonal 116-111-es számát is hívhatod illetve chatelni is lehet velük a honlapjukon.
2021. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Úgy tudom iskolákban van iskolapszichológus, azt javaslom, vagy a barátkozást, hogssbiskerj meg olyan embereket mint a barátod. Sok sikert kívánok!
2021. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

ki jártam

el mentem 😂

2021. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!