Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan ember, akit nem...

Van olyan ember, akit nem lehet szeretni?

Figyelt kérdés
21 múltam ès senki sem szeret. A családom utál, barátaim nincsenek, párkapcsolatom sosem volt. Alapvetően mindenkivel kedves vagyok,figyelek másokra,de senkiben sem tudok szimpátiát èbreszteni. A külsőmmel alapvetően nincs gond, de azèrt nem vagyok egy Victoria Secrets angyalka.
2021. szept. 12. 16:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Magadat szereted kerdezo?
2021. szept. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11-es: Nem, sajnos nem. Tudom, hogy ez hiba, hiszen ha saját magamat sem szeretem, akkor nem várhatom el, hogy mások szeressen. De ha nem szeret senki, akkor az azt vonzza maga után, hogy saját magamat is utálni fogom. Ez egy ördögi kör.
2021. szept. 16. 16:18
 13/20 anonim ***** válasza:
Hat igen sajnos en is igy vagyok vele
2021. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

5-ös, más jele is van annak, hogy nem szeret, mert azért ez nem ilyen tragikus.

Az én férjem is elfelejtette egyszer a szülinapomt. Azóta már 3 héttel a szülinapom előtt megkérdezem tőle, hogy tud-e szabit kivenni, mert elutazunk 2-3 napra a szülinapom miatt. Pl. Hajdúszoboszlón ünnepeljük, és nem, nem fogok főzni, aznap semmiképp. Tedd ezt te is, az én férjem örömmel válaszolja ilyenkor, hogy nagyon jó ötlet, menjünk. Ha nem tud szabit kivenni, akkor pedig étterembe megyünk aznap, de ha nem lenne rá pénzünk, akkor se főznék aznap és nem is takarítanék. Legrosszabb esetben főznék előző nap 2 napra, de 1 nap ünneplést mindenki megérdemel.

2021. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

MI a kedvenc ételed, kérdező?


Egyél finomakat, nézz jó filmeket, mert megérdemled legalább magadtól a figyelmességet.

Egyél csokit, más édessséget, fagyit! Én így szoktam magam felvidítani és tudatosan teszek az ellen, hogy rossz gondolataim legyenek.

2021. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy ördögi kör de ki tudsz lépni belőle
2021. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Engem igazabol mar nem erdekel hogy szeret-e valaki vagy sem

Immunis lettem ra az evek alatt

2021. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan élő ember, akit én szeretni tudnék és engem sem szeret senki. Engem nem zavar ez különösebben. Aki nem tud szeretni, általában nem is igényli a szeretetet.
2021. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ja ense tudok szeretni senkit

Onvedelmbol, nehogy erzelmielg fuggjek tole es elhagyjon

2021. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Írjatok, ha van kedvetek barátkozni :) 20/L
2021. szept. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!