Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan ember, akit nem...

Van olyan ember, akit nem lehet szeretni?

Figyelt kérdés
21 múltam ès senki sem szeret. A családom utál, barátaim nincsenek, párkapcsolatom sosem volt. Alapvetően mindenkivel kedves vagyok,figyelek másokra,de senkiben sem tudok szimpátiát èbreszteni. A külsőmmel alapvetően nincs gond, de azèrt nem vagyok egy Victoria Secrets angyalka.
2021. szept. 12. 16:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%

Biztos van benned szerethető, csak meg kell jobban ismerni.

Én is picit magányos vagyok mostanában, ha gondolod írj és lehetünk akár barátok is! :)

2021. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Alapvetően nincs olyan ember akit nem szeret senki maximum ha egész életében egyedül él elszigetelve, szóval lehetetlen h ilyen légy.

Ha van a kedved beszélgetni bármiről írj nyugodtan.

2021. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Igen, van. Valahol annyira kisiklott az életem, hogy már én sem szeretem magam.

Kisgyerekként még jó volt, persze, az emberek nagy részének cukik a gyerekek. Aztán a szüleim elkezdtek leszarni, a sulikban kiközösíteni, bántani, akikről azt hittem hogy barátok, a hátam mögött elárulni, később már inkább csak simán elmaradoztak, volt barátom egy ideig, akinek nem feleltem meg, kevés voltam hozzá, a családomnak teherré váltam, az egyetlen barátnőm, akiben vakon bíztam sok-sok év után egy szó nélkül kidobott az életéből. Mit szerethetnék még én magamon amikor mindenhonnan azt látom hogy nincs mit, nincs miért.

2021. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon hasonlók vagyunk, utolsó válaszoló. Habár engem gyerekkènt is utáltak.
2021. szept. 12. 20:09
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Engem pl a férjem nem szeret. Minden nap meleg étel van az asztalon. Mosott ruha amit minden reggel frissen vasalok. A gyerekek szépen nevelem. Két munkahelyen dolgozom. Mégsem vqgyok jó. Akkor jött rá hogy szülinapom van amikor tortaval meg mindennel felköszöntöttek a rokonaim. Sajnos sosem leszek elég jó, sokszor napokat sírok at miatta persze ott és akkor amikor senki sem lát.
2021. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

5ös itt nem te nem vagy elég jó a férjed egy bunko szemétláda szimplán

ne h ám már te érezd azért rosszul magadat mert ő nem viselkedik úgy veled ahogy megérdemled, ez az ő hibája ha te mindent megteszel a kapcsolatért amire képes vagy de ő ezt le se szarja az még véletlenül se a ti hibád itt ő bökkenő és nem te

2021. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A férje egy seggfej ez biztos. De az se teljesen ártatlan aki ezt hagyja és mártírt játszik. Persze ahol már gyerekek vannak ott hatványozottan nehezebb lépni, a gyerekek mindenképp sérülnek, akkor is ha azt nézik ahogy az anyjuk tönkremegy ebben, és akkor is ha szétválnak és születik egy újabb csonka család.
2021. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de idősebben.
2021. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Engem! 26/F Engem senki se szeret. Soha nem is fog. A Családom nagy része kedvel, de inkább elvisel. Barátaim már nincsenek. Haverjaim száma is drasztikusan lecsökkent. Párkapcsolat, csak álmodni tudok róla. Azok a lányok akik ha éreznek is valamit az írányomba, inkább mással vannak mert az egyszerűbb nekik.
2021. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Biztos van benned jó tulajdonság. amúgy nem tudom,létezik-e olyan ember; akit nem lehet szeretni. Még pl aki agresszív, lehet,hgoy azt is pl az anyja szereti. aki ott volt mellette, amikor megtanult biciklizni, hallotta az első szavát, stb.
2021. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!