Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Internetezésből, és TV nézésbő...

Internetezésből, és TV nézésből áll az életem na meg persze a munka jó fos életem van?26/F

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 21:08
1 2
 11/17 kokohoho ***** válasza:
Ha még a mamahotelben dekkolsz, akkor vágj bele egy lakás építésbe, esetleg vásárlásba és átalakításba, nősülj meg, vállalj 2-3 gyereket és a következő 26 évben garantáltan nem lesz időd az életedről vetyengeni. :)
2021. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mindjárt te fogod megmondani, hogy mikor legyen gyerekem 🤣🤣🤣🤣 Ki ez?
2021. szept. 15. 07:39
 13/17 anonim ***** válasza:

11


Nyilván poénnak szántad, de ennél még az is jobb ha egésznap netezni meg tvzni kellene munka után :D

2021. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 kokohoho ***** válasza:

Kérdező#

Nem akarok én "megmondani" neked semmit, csak az jött le a kérdésedből, hogy az életed a céltalansága miatt érzed xarnak, ezért felvázoltam egy lehetséges alternatívát a változtatásra,,, de ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz. :)

Azért, hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem fos az életed, csak céltalan, ezért unalmas.

A "ki ez?"-re. Az vagyok, aki megélte a saját tanácsát és elégedett az életével.


13#

3 felnőtt gyermekem van és az unalmat még hírből sem ismertem 50 éves koromig.

Mióta "kirepültek" a családi fészekből, az én életem is kb olyan nyomorult, mint a kérdezőé.

Jó volt az, hogy miden nap tervekkel telve keltem és feküdtem és mindennek tudtam miértjét.

Amúgy igazad van, tényleg humornak szántam, mert azt nem tudom komolyan venni, amikor egy 26 éves "férfi" azon vetyeng, hogy "jó fos életem van?".

2021. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én még fiú vagyok
2021. szept. 21. 05:38
 16/17 anonim ***** válasza:

14


Uh, akkor neked is van mit rendbetenni az életed körül, a kérdező kapott korábban jó tanácsokat, azokat böngészd át.

Habár ha ilyen nagy élettapasztalattal rendelkező ember vagy, akkor lehet menni fog egyedül is.

Jobbulást!

2021. szept. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

15


LOL, te vagy az "én még fiú vagyok" troll kérdés író.


Gratulálok :D

2021. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!