Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki ajánlana egy laptopot?

Valaki ajánlana egy laptopot?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok benne a témában, és az élettársamnak szeretnék ajándékba venni egy laptopot 100 000 FT körül.


Leginkább netezésre, videónézésre, és munkára (word) -re használja. A mostani laptopja is működik, de panaszkodik, hogy lassú.


Olyat szeretnék venni, ami nagyon gyorsan bekapcsol, és nagyon hamar betölt rajta minden.


A segítséget előre is köszönöm :)



2017. jan. 9. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

"Olyat szeretnék venni, ami nagyon gyorsan bekapcsol, és nagyon hamar betölt rajta minden. " SSd-s gép a megoldás, pl: [link]

Sógor ilyet vett, igen gyorsan betölt még a lassú win7 is! Tárhely talán az egyetlen negatívuma, ami ugye "csak" 128gb, persze ezt lehet bővíteni, mivel m2.0 ssd van benne, tehát normál 2,5"-os hdd is tehető be mellé akár!

2017. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, az ssd tényleg jó lehet (kicsit utána olvastam)


[link]


SSD közül ezt találtam, szerinted ez nem lenne ár-érték arányban jobb?

2017. jan. 9. 20:05
 3/3 anonim ***** válasza:
De , mint láthatod, ugyan azokkal a hardverekkel rendelkezik, csak hp-t jobban "ajánlják"! De szerintem jó lesz az asus is!
2017. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!