Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Internetezésből, és TV nézésbő...

Internetezésből, és TV nézésből áll az életem na meg persze a munka jó fos életem van?26/F

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Te mondtad.
2021. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Az már egy nagy dolog, hogy észrevetted. Lehetőséged van változtatni rajta!
2021. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De mi baj van ezzel mindenki így él manapság
2021. aug. 18. 21:31
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezed akkor nincs baj vele ha meg nem tegyél érte hogy másból álljon.
2021. aug. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
66%

Ezt gondoljuk, hogy fos ez miatt az életünk. De gondolj arra, hogy valakinek a te életed az álma.


Ha tényleg így érzed és rosszul vagy benne el kell kezdened kijönni belőle. Például segíthetsz egy másik embernek, családnak. Meg fogod látni mennyi olyan ember van, akinek nálad nehezebb élete van, de küzd és álmodik az olyan életről, mint a tied. De most előtted a lehetőség, hogy segíts valakinek jobbá tenni az életét. Nézz körbe a környezetedben és lásd meg kinek tudod jobbá, szebbé tenni a napját, akár ezáltal az életét. Ha segítesz másoknak meglátod, hogy neked nem is olyan rossz, illetve új célokkal úgy fogod magad érezni újra élsz és nem belepunnyadsz a hétköznapokba.


A másik, hogy azért érzik magukat az emberek rosszabb helyzetbe, mint amibe vannak, mert sok embernek sok anyagi lehetősége van élményekre stb re, és csak ezt veszik észre, csak affelé gondolkodnak. Túl nagy a különbség ember és ember között sajnos a lehetőségeket illetően. Ez miatt, aki nem tud valami olyanba részt venni, vagy úgy élni, vagy olyan dolgokat venni mint a másik, már ez miatt szerencsétlenebbnek érzi magát. Pedig nem kéne, de ilyen ez sajnos!


Persze mondhatja vki hogy de hogy meg kell dolgozni mindenért. De én úgy gondolom nem minegy hova születsz.


Szóval ne add fel! A saját szinteden sokat tudsz tenni, hogy kigyere ebből, ha szeretnéd.

De ha nálad rosszabb helyzetbe lévőknek segítesz az fel fog tölteni! Rájössz milyen fo tos vagy!!

2021. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 legjobb válasz a tiéd ez lélekre hatoló volt
2021. aug. 20. 11:16
 7/17 anonim válasza:
Köszönöm! Remélem tudtam kicsit segíteni a szavaimmal!
2021. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kicsit érdekesen van megfogalmazva a kérdésed.

Leírod hogy miből áll az életed (internetezés, tv nézés, munka) és utána felteszed a kérdést hogy "jó fos életem van?"


Ez így elég kevés információ, simán lehet jó életed így is.


Kicsit fejtsd ki bővebben pl mit dolgozol, mit csinálsz az interneten.


Az 5-ös válaszoló jó dolgokat ír, de azért ne erőn felül ne kezdj el segíteni mindenkinek :D

2021. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Találd meg mi az ami igazán érdekel. Találj célokat az életben. Ha az ember nem tűz ki célokat, akkor az élete céltalan.

Én is csak 20 éves korom körül találtam meg hogy mi az ami igazán érdekel, addig a családom próbálta kitalálni hogy nekem mi a jó, mi való nekem.

Az igazi célok mindig közvetve, vagy közvetlenül a segítségről szólnak.

2021. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. aug. 23. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!