Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha mindenki elfordu...

Mit tegyek ha mindenki elfordult tőlem?

Figyelt kérdés

Semmi okot nem adtam rá, hogy elforduljanak. Csak mindenkinek lett családja, barátja, elkötlözött külföldre. Gyakorlatilag egyedül maradtam, csak a szüleim maradtak. Ha új emberek felé nyitok sosem jön össze új kapcsolat. Sem barátkozás sem párkapcsolat céljából. Egy régebbi ismerősöm is most bukkant fel, terveztük, hogy találkozunk, de nem lett belőle semmi. Még csak nem is szólt, hogy bocsi, de nem jó. Olyan furcsák lettek az emberek.

Marad az örök magány?


2021. aug. 10. 13:17
1 2
 11/18 kizcar ***** válasza:
60%

pontosan ezt érzem manapság én is.

nem vagy egyedül.

egyedül vagyok, azzal a 2 barátommal is nagyon ritkán találkozom.

párom nincsen.

mindenki elkezdte a nagybetűs élet.

család, gyerek.

nagyon háttérbe szorulnak a barátságok.

de nem szabad teret adni a rossz gondolataidnak.

ha teheted mozogj, kezdj el tanulni valamit. például valami hangszeren játszani.

próbáld a rossz gondolataid az ellentettjére fordítani, és naponta legalább egyszer tettesd, hogy vidám vagy.

van erre pár módszer.

meditálj, csalj mosolyt az arcodra minden nap. akkor is ha nem érzel boldogságot.

gyakorold.

próbálj kapcsolatot kialakítani.

mert hiába minden körülöttünket körülvevő szir szar, tv, internet, pénz, ez meg az.

igaziból az embernek emberre van szüksége.

ne félj. jobban leszel.

2021. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 kizcar ***** válasza:
60%

11 vagyok.

a próbálj kapcsolatot kialakítani mondatomat kiegészíteném annyival, hogy ne félj és ne légy rest új barátokat szerezni.

például ugyanolyan helyzetben lévő emberekkel.

de legyen eszedben, hogy majd azoknak is előbb utóbb lesznek nagybetűs életeik.

örökre próbálj kitartóan új embereket megismertni.

ha csak 243. alkalomra sikerül és eltelik 5 év, akkor addigra.

de előbb-utóbb boldog leszel.

hidd el nekem, oké.

én is ebben vagyok.

de igyekszek törtetni előre.

nekem a magányom, próbálom csökkenteni normális youtube videós mindennapjainak nézésével.

egészen pontosan Zsíros Deszkát nézek.

de ha neked az ő videói nem tetszenek, akkor keress valaki más videóst.

de ne feledd. törekedni kell kézzelfogható kapcsolatok kialakítására, megállás nélkül.

és békét kell kötnöd a kudarccal.

Edison Alvának is csak valami 5000. próbálkozásra jött össze a villanykörte.

gondolj bele. ez rengeteg.

sok kitartás, erő, idő, a kudarccal való megbékélés kellett hozzá, de végül megalkotta azt a k..rva villanykörtét.

2021. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

7-es vagyok.


Köszönöm a megerősítést, 8-as válaszoló, igazad van, valóban nem érdemes megpróbálni felnyitni az ilyen vinnyogó lúzerek szemét, mert el vannak foglalva az önsajnáltatással.


Megfogalmaztam egy észérvekkel teli kritikát, mi volt a válasz? Undorító vagyok. Ezzel aztán nagyon meg lettem győzve.


Tényleg fölös az időt pazarolni ezekre a senkikre. A barátaik jól teszik, hogy letojják őket.

2021. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%

Már miért maradna az örök magány? Sosem vagy egyedül, az Úr mindig veled van.


Lehet, hogy egy kis változást kéne vinni az életedbe. Jársz vallási közösségbe? Sportolni? Könyvtárba? Színházba? Van rengeteg online társkereső. pl a paratlan.hu. Nézz szét rajta. Vannak keresztény társkeresők is. A Facebookon is tudsz emberekkel ismerkedni. Ott is vannak társkereső oldalak.


Minden adott számodra. Ahogy szavaidból kiveszem, eléggé kommunikatív egyén vagy. Sok sikert!

2021. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%
Az utolsó dolog, ami ilyenkor segít az az, hogy az ember belép egy szektába, ami kihasználja a sérülékenységét és elszedi a pénzét. Ne hallgass az utolsóra kedves kérdező.
2021. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%

A magasabb szellemi dolgok felé igyekezz, kedves kérdező, ott fog kinyílni az ajtó és másképp fogod látni a világot, mert beszüremlik, beárad majd életedbe az új lehetőségek fénysugara. A körülötted levő egyének lehet, hogy lelkileg éretlen és érzéketlen egyének. Ezért jobb, ha új közegeket keresel. Lehet, hogy egy közösségben találod meg a társad, a barátaidat. De azok azok lesznek.


Én pl. keresztény lettem. Régóta. De hit által teljesen megújultam. Nincs már káros szenvedélyem. Dolgozom, sportolok, hobbim is van. Már rendesen menekülök és bújok a nők elől még a templomban is. Mit adott nekem a szemléletmód váltás? Életet!

És senki nem vett el tőlem semmit. Csupán kaptam. S magamtól jöttem rá, nem kért rá senki, hogyha adok, azzal kapok. De nem azért adok, hogy kapjak, hanem mert jó adni. Pl. a karitatív szervezeteknek. Boldog vagyok, hogy rájuk találtam, mert így már van értelme az életemnek.


Na, visszatérve. A megoldás számodra a szemléletváltás. Ez biztos. Esetleg környezetváltás is szükségeltethetik, de az nem biztos.


Az Úr áldjon!

2021. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 kizcar ***** válasza:
100%

11 és 12 vagyok.

Tudom, hogy kemény.

De tarts eszedben.

A siránkozás, milliókat ölt meg, de nem mentett meg senkit.

Még sohasem.

2021. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok pont.
2021. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!