Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha mindenki elfordu...

Mit tegyek ha mindenki elfordult tőlem?

Figyelt kérdés

Semmi okot nem adtam rá, hogy elforduljanak. Csak mindenkinek lett családja, barátja, elkötlözött külföldre. Gyakorlatilag egyedül maradtam, csak a szüleim maradtak. Ha új emberek felé nyitok sosem jön össze új kapcsolat. Sem barátkozás sem párkapcsolat céljából. Egy régebbi ismerősöm is most bukkant fel, terveztük, hogy találkozunk, de nem lett belőle semmi. Még csak nem is szólt, hogy bocsi, de nem jó. Olyan furcsák lettek az emberek.

Marad az örök magány?


2021. aug. 10. 13:17
1 2
 1/18 anonim válasza:

Próbálj meg olyan embert keresni aki szintén magányos ha találsz próbálj vele ismerkedni ha nem a régi barátaiddal

próbáld tartani a kapcsolatot

2021. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy teljesen természetes dolog, én is eltávolodtam a gyerekkori barátaimtól, mert a suli után már nincsenek azok a napi közös élmények, amik összekötik az életünket. Mindenkit másfele visz sz útja. De ez nem baj, továbbra is jóban vagyunk, csak ritkábban találkozunk.


Sajnos az ismerkedésnek a COVID eléggè betett, ugyanakkor az online ismerkedés felpörgött, ott érdemes szerintem próbálkoznod.

2021. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Velem is szóról szóra ez történik, tanácsot nem tudok adni, de írok ide, hogy értesüljek, ha esetleg valakik még adnak ötleteket.


23/F

2021. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3. Nem tudom az emberek miért bagatelizálják el a gyerekkori barátságokat. Számomra ez érték, illetve érték volt, mert mostmár látom, hogy csak nekem volt ez fontos.
2021. aug. 10. 13:49
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Önmagában nem érték az, hogy valakit gyerekkorod óta ismersz. Az a barátság az értékes ahol van közös érdeklődés és közös pontok. Ha már csak a nosztalgia köt össze, az nem barátság.

A legtöbb ember nem ragad le az általános iskolás ismeretségeknél szerencsére.

2021. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Ugyanez!

Addig jó vagy amíg nincs barátnő. Utánna se telefont nem veszik fel és üzenetre se válaszolnak.

Ahogy szakítás van azonnal jön a facebook üzenet hogy nincs kedved egy sört meginni?

Hányinger

2021. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

2-es vagyok, nem értem, miért lettem lepontozva. Óhatatlan, hogy előbb-utóbb az emberek többsége barátnőt/barátot talál, megállapodik, családot alapít, ez már egy teljesen más élethelyzet, amiben kevesebb szerep jut a régi barátoknak. 14 évesen persze hogy megy a bandázás, amikor az embernek kb 0 felelősség nyomja a vállát, de aztán megfordul a dolog.


Nekem is vannak barátaim, akikkel anno rengeteget jártunk ide-oda, mostanra viszont csak ritkábban találkozom, mert kapcsolatok alakultak ki, gyerekek születtek, stb. De én örülök annak, hogy a barátaim boldogok.


Kedves kérdező, Te miért nem örülsz a barátaid boldogságának? Miért csak a saját önzőséged mutatkozik meg a téma kapcsán? Ha zavar, hogy nincs kapcsolatod, miért nem teszel érte? Ilyen egy igazi barát?

2021. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

7-es!

Azért lettél lepontozva, mert ebbe a kategóriába leginkább megkeseredett emberek írnak, akiknek sehova nem tart az életük, és meg vannak sértődve, amiért a barátaik nem ragadtak le velük együtt valamikor a kamaszkorban. Siránkoznak egy sort, hogy az egész világ összeesküdött ellenük, virtuálisan meglapogatják egymás hátát, és biztosítják egymást, hogy mindig a többiekben van a hiba, és véletlenül se bennük. Meg lehet próbálni felnyitni a szemüket, de általában felesleges, mert nem értik/nem akarják érteni.

Úgyhogy szerintem érdemes őket meghagyni abban a tudatban, hogy ők nem tehetnek soha semmiről, legalább ennyi örömük legyen már az életben.

Üdv: 5-ös válaszoló (érdemes az én százalékomat is megnézni :))

2021. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De rohadt undorítóak vagytok utolsó 2 válaszoló. Nektek sem lehet sok örömötök az életben. :D
2021. aug. 10. 18:32
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Ne haragudj, hogy a lelkedbe tiportam, de akkor mégis milyen választ vártál a kérdésre? Honnan kéne vadidegeneknek, akik se téged, se a barátaidat nem látták az életben soha, tudniuk, hogy miért fordultak el tőled? Az egyetlen normális választ a 2-es adta, ő leírta, hogy azért fordultak el, mert más irányt vett az életetek. Le is lett pontozva. De akkor mi erre a jó válasz? Hogy "jaj te szegény, milyen szemetek a többiek"? Mert lehet, hogy ezt akarod hallani, de ezzel nem jutsz előrébb...
2021. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!