Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ez jól célkitűzés?

Szerintetek ez jól célkitűzés?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy november végéig rendbe teszem magamat, életmódot váltok, egészségesen táplálkozom, edzem, fejlesztem önmagamat, és november végén elkezdek egy barátnőt keresni, és a karácsonyt már nem egyedül töltöm.


Jelenlegi esély erre, hogy ez sikerüljön: 1%


Esetleg még valakinek vannak hasonló céljai?


2021. aug. 9. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem jó! Sok sikert! Remélem összejön.
2021. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Ennyi? Én ezeken már rég túl vagyok. Ezeket amit felsorolsz a legegyszerűbb megcsinálni .Nekem már egyéb céljaim vannak.
2021. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem 4 hónap múlva kell barátnőt keresni, hanem folyamatosan. Lehet, hogy valakinek a jelenlegi formádban tetszel.
2021. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

nem tetszem a jelenlei formámban senkinek

2021. aug. 9. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Ott van csak a baki, hogy ha te november végén kezdesz párt keresni akkor eleve több hét, mire annyira megismersz valakit, hogy egyáltalán megkérd, hogy járjon veled. Mi van, ha hónapokig hiába fogsz keresni nem fog eléd sodorni senkit az élet? Nekem is csak úgy hirtelen beugrott a képbe a barátnő, előtte meg 2 évig nem volt senkim.


Szerintem túl merev a terved. Az életmód váltás része rendben van, de a párkeresést nem lehet időponthoz kötni, mert van benne egy adag szerencse is. Ha decemberre nem jön össze a csaj akkor az egész életmódváltás menni fog a kukába?

Szerintem kezdj bele, de ne tűzz ki irreális elvárásokat és ne 4 hónap múlva keress vkit, hanem mindig járj nyitott szemmel és próbáld megragadni a lehetőségeket. Vagy ha valaki bekopog októberbe akkor elküldöd, mert még nincs november?

2021. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hajrá,hajrá, drukkolok neked.

Én először egy vagy kettő barátot szeretnék,egy nőt és egy férfit, ha velük jól el tudok beszélgetni akkor később jöhet a barátnő.

2021. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ha nem vagy elégedett változtass, ami rohadt nehéz, de ha már meg van az elhatározás az fél siker!

Nem kell belemenni egy kapcsolatban, úgy hogy nem vagyunk rendben.

Ami nekem fura az írásodban, hogy keresek egy barátnőt, úgy érted, hogy nyitott leszel egy kapcsolatra és ha találkozol valakivel, akivel megértitek egymást, akkor hajrá... de ezt így nem lehet kierőszakolni!

Szóval,

ha sportolsz rendszeresen- lefogysz, izmosodni fogsz! 100%

Ha foglalkozol önismerettel- céltudatosabb, pozitívabb, magabiztosabb ember leszel! 100%

DE ha neki állsz barátnőt keresni, ott 50% vagy igen vagy nem! Kettőn múlik!

2021. aug. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

A barátnős vállalás egy hülyeség. Egyszerűen ez nem így működik. Összejönni egy akárkivel, csakhogy legyen valaki, annak meg végképp semmi értelme.


A többi elképzelés jó. Viszont azt javaslom,hogy találj ehez egy kötelező programot!! Vannak ilyen életmódváltó klub, és hasonlók. Lépj be, perkáld ki előre, így kényszeríted magad, hogy tényleg el is menj. És akkor itt segítenek megtanulni használni az edzéseszközöket, vannak főzős programok, étrendet állítanak össze, kalóriákat, tápanyagokat megtanulod számolni, stb... nagyon ajánlom! Csak csináld végre, hogy ne lássalak itt picsogni! 😃

2021. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kapcsolatokat nem lehet megparancsolni, az magától ki kell alakuljon. Ha határidőhöz kötöd az olyan is lesz.

Mégis hogy fogsz felszedni egy csajt 24 nap alatt? Nov.30-án még gyúrsz és dec.1-től hamar felszedsz valakit?

Lehet h 2022 karácsonyát már nem töltöd egyedül, de változtatnod kell a hozzáállásodon. Ez nem ikea,hogy odamegyek oszt megveszem és beállítom a nappaliba..

2021. aug. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!