Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » El szeretnék felejteni valakit...

El szeretnék felejteni valakit. Segítenél? 25/f

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 20:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszi a további válaszokat is!


Igazából ilyen kettős a dolog, mert már tudatosult, hogy oké ez ennyi volt, nincsen tovább, mellette meg vannak napok, mikor azt az űrt nem tudom megtölteni, és rámtör, hogy ha jelen lenne, akkor mennyivel jobb lenne.



Undorító, sőt még csak nagyon negatív dolgot meg nem tudok találni, nem véletlen ennyire nehéz.

2021. aug. 10. 20:32
 12/18 anonim válasza:
menj bele teljesen, ha úgy érzed van még remény cselekedj, ha meg biztosan vége vagy házas, akkor minek? a szenvelgést a titkos remény hajtja
2021. aug. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
52%
Minden tanács, amit kipróbálsz segíteni fog és hasznos. Egy újabb: Amint előjön a fájó, bántó gondolat, mondjad magadban 4-szer, 5-ször, hogy: TÖRÖL! TÖRÖL! TÖRÖL! Közben gondolj a számítógép "delete" gombjára. Nekem segített, már ha ma rágondolok, csak nevetek az egészen.
2021. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Amikor a felejtőtabletta sem segített, én legyek a mentsvárad?
2021. aug. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én sem tudok elfelejteni hónapok óta egy olyan embert, aki undorító módon viselkedett velem, és dobott. Ráadásul azt, hogy dob egy haverján keresztül közölte velem, és többet nem is volt velem hajlandó találkozni, vagy beszélni. Azóta csak fekszem, bàmulok a semmibe és sírok amikor van időm.
2021. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#14, ez miből van? Valami dalszöveg,vers?
2021. aug. 28. 13:08
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem fontos, miből van... Felejtsd el!
2021. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jó, csak kérdeztem -elvileg arra van az oldal -.-'
2021. aug. 29. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!