Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehet most barátokra találni?

Hol lehet most barátokra találni?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. Vannak barátaim, viszont mindenkinek kapcsolata van. Nem érnek rá mindig. Nekem viszont nem oyan régen ért véget. Teljesen egyedül érzem magam. Szórakozni néha járok, de ugye egyedül nem olyan.

2021. júl. 27. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha jók a szociális skilljeid, akkor bárhol. Ha nem jók, gyúrj rájuk!
2021. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Eljárni szeretnél vagy csak ismerkedni?
2021. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb döntsd el mit keresel. A barátság egy erős kötődés, amiben kölcsönösen számíthattok egymásra bármikor, de akkor is ott vagytok egymásnak, ha sokáig nem tudtok találkozni. Vagy havert, akit lehet rángatni mindenfelé, de nincs kötődés.
2021. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Itt is lehet (elméletben), én azonban mindig olyanokat fogok ki, akiknek a legutolsó szándéka az ismerkedés. Biztosan, mert férfi vagyok. És a férfi úgy is egy dolgot akar egy nővel, dugni. Az általánositás miatt veszett fejsze nyele.
2021. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Barátság az, amit keresek. Ismerkedni. Beszélgetni. Eljárni is természetesen.


Utolsó: általánosítás bizony. Viszont nagyon jól tudom azt is, hogy nem mindenki ebből indul ki. Én csak utána alkotok az emberről véleményt, hogy megismertem.

2021. júl. 27. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Barátság nincs max a föld alatt. Jobban jársz ha nem bízol senkiben mert a hátba szúrás lessz úgyis a vége.
2021. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez számomra is probléma, egyetemen nem sikerült barátokat szereznem, a régi ismeretségeim fokozatosan elkopnak. A munkahelyemen próbálok jó viszonyt kialakítani a kollégáimmal, de már kialakultak a baráti társaságok, annyira nem akarnak velem beszélni.


Interneten szoktam még ismerkedni, de ez általában semerre sem vezet. Mondjuk pont a múlt héten találkoztam innen gyakoriról pár emberrel, akik szintén ismerkedni szerettek volna. Jó volt, érdemes volt elmenni.


21F

2021. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Én társkeresőn találtam néhány barátot, a lányokat meg fészes csopikból szereztem "barátnő kereső" nevű csoportból. De van akit innen gyakoriról szedtem, egyszerűen volt közös témánk. 8 éves párkapcsolatom is innen van. Szóval csak simán élni kell a közösségi életedet csak éppen neten. :D
2021. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!