Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet barátokra találni?

Hol lehet barátokra találni?

Figyelt kérdés

Azt hittem vannak barátaim. Eleinte mindig másikkal találkoztam. A végére persze épp hogy rá ért 1-2. Vagy a többivel összevesztem épp.

Most hogy túl vagyok egy műtéten rá jöttem, hogy senki nem a barátom. Egyik se kérdezi meg hogy miújsâg, hogy vagyok.. Valaki arra se emlékezett, hogy műtétem volt. Én ilyen emberekkel nem akarom a kapcsolatot tartani se.

Amint felépülök el tudok járni helyekre. Annyi szerencsém van, hogy anyám sűrűn rá ér. Talán 1-2 fagyira el is kísér.

Nekem szükségem lenne barátokra. Gyárban dolgozok és a munkatársak messzebbről járnak így velük esély sincs munkaidőn kívül találkozni.

Bulizni elcsalhatom ezeket a kamu barátokat hátha megismerek ott egy igazbarátot. De ez nem az én stílusom. Ezekkel beszélni se akarok. Meg buliba senki nem megy egyedül. Ott barátkozni nem tudok. Esély nincs.

Tanulni nem tudok most elmenni.

Hol máshol tudnék barátokra találni?

20/L


2019. máj. 23. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz? egyébként megtudlak érteni, az ember egy idő után rájön ki az igazi és ki a csak felszínes barát de ez így van jól én is át mentem ezen, és örülök neki hogy nem maradtak az életembe azok az emberek, akik meg csak úgy felszínesek azokkal nagyon ritkán találkozom és ennyi. Szerintem próbálkozz facén csoportokban vagy neten keresztül, vagy iratkozz be valami tanfolyamra, vagy szakkörre, keress valami hobbit és úgy. :) 22/F
2019. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem lehet, h veled van a baj? ha annyi emberbol 1 sem ert rad, nem lehet, h valamir nagyom elrontassz? az is lehet, h nem is akarnak a tarsasagodban lenni, mivel te csak elcsalod oket urugykent. raadasul ha mindenkivel osszeveszel mit varsz? ki akar egy hisztis pitsaval baratkozni? ahogy latom neked kene valtoznod, mert azt nem irtad le, h te miket tettel meg ertuk, csak, nekik mit kellett volna erted. raadasul ha a mennyisegre mesz, ne varj minoseget.
2019. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mai világban már sehol.
2019. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lakhely szerintem is fontos lenne.
2019. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lakhely pont nem fontos egy igazi barátságban, nekem az egyetlen jelenlegi igaz barátom két országgal arrébb lakik. Ahogy a nem és a kor se. Amíg ez a három dolog bármit befolyásol, nem fog igaz barátság kialakulni. Saját tapasztalat.
2019. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lefekudt a pasimmal. Johogy ossze veszek vele.

A masik meg meglopott.

Mikor betegek voltak erdeklodtem hogy vannak.

Szabad napokon elhivtam oket seralni, szinte mindig en hivtam meg oket mindenre. De ezt soha nem hoztam fel nekik.

Kozos elfoglaltsagot akartam talalni pl jogsi lerakasa vagy edzes, de ezeknek semmi nem jo.

Mindig en kerestem oket. Persze mikor talalkozunk akkor lovik a szelfiket rakjak ki netre milyen a jo barátság. Ilyen idezetek.

Ha szarul voltam vissza se írtak sokan. En persze meghallgattam oket.

En vagyok a rossz most is? (#2 valaszolonak küldtem)

2019. máj. 23. 22:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem olyan barát kell aki jóban rosszban mellettem van. Fontos a találkozás, ezért fontos a lakóhely
2019. máj. 23. 22:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Hasonló érzésem támadt ma nekem is, mint ez a műtétes dolog.

Két embernek kétszer mondtam el, hogy mi történt velem, erre újra rákérdeztek másnap.

Mindenkit csak a saját nyűgje érdekel.

2019. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nekem olyan barát kell aki jóban rosszban mellettem van."

Az ilyen barátságokhoz nagyon sok év kell, és nagyon sok időt kell együtt tölteni, nagyon sok közös élmény kell. Ma már ez lehetetlen, mert mindenki csak telefonozik otthon, jól elvannak az interneten és a közösségi oldalakon, és az a heti kétszer fél óra találkozás, néha egy mozi vagy diszkó kevés egy mély, életre szóló barátsághoz.

2019. máj. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!