Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek magatokat így?

Éreztétek magatokat így?

Figyelt kérdés

Sziaztok. A véleményetekre lennék kíváncsi hogy ti hogy gondoljátok.

Először is nem sajnáltatni akarom magam csak sajnos senkivel sem tudok beszélni ilyen őszíntén.

Úgy érzem magam mintha egy senki lennék.Elment a kedvem mindentől. Annyira rosszul érzem magam, eddig próbáltam erős lenni de minden türelmem kezd elmenni.Nem tudom de még én szégyenlem magam ha valamit őszíntén megmondok, de akkor még nagyobb pofont kapok vissza.Nem tudom mit tehetnék de azt igen hogy muszáj lesz változtatni mert ez így nem lesz jó.


2021. júl. 19. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Folyamatban van ez nálam is.
2021. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2021. júl. 20. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem jobban leszel. Amit tapasztalsz azt át fogod lépni.
2021. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. júl. 20. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, kicsit több részletre lenne szükség a helyzet elemzéséhez. Mit jelent, hogy senkinek érzed magad? Mitől ment el a türelmed? Mik azok az őszinte megnyilatkozásaid, amikre pofont kapsz vissza?
2021. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!