Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éréztetek már ti is ilyet?

Éréztetek már ti is ilyet?

Figyelt kérdés

Átlagos 21 éves fiú vagyok,és úgy érzem hogy az életem csak hétvégén indul be,mert akkor érnek rá a barátaim,és akkor történik minden,buli és események.Mindig azt várom hogy telljen le a hét és legyen péntek.Ha pedig jön egy hosszúhétvége,és nincs buli mindig úgy érzem hogy itthon vagyok és nem történik semmi,és így úgyérzem hogy nincs értelme az életnek,nincs kedvem semmihez.Mások is mondogatják találjak elfoglaltságot,hobbit,de sose találok olyat ami motiválna minden nap hogy csináljam.Szerintetek mit kéne tennem,vagy változtatnom hogy ne érezzem azt,hogy a hétköznapok unalmasak,és csak pénteken van élet?Ti is szoktatok azon meregni,hogy miért unalmasok a hétköznapok?Mivel lehetne feldobni a napokat?

Normális válaszokat előre is köszi :)



2021. máj. 24. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te vagy így ezzel, én is szinte mindig ezt érzem. Hétköznap suli, utána tanulás estig, lefekvésig meg gépezek. És ugyanez a körforgás nálam minden nap. Más nem férne bele az időmbe, szóval én programot szervezni hétköznap semmiképp nem tudnék. De legalább megéri várni a hétvégét :D , akkor tényleg szabad vagyok, azt csinálok amit akarok, szóval akkor azért több időm meg lehetőségem van mindenre. Sajnos nem tudok neked tanácsot adni, magam is így vagyok ezzel. :/ 17/L
2021. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem már így, csak nekem fordítva volt. Én hétköznapokon voltam elememben, akkor "buliztunk", találkoztunk és beszélgettünk sokat a közeli barátokkal, és a hétvégék voltak azok, amiket untam, és vártam hogy vége legyen, mert olyankor szinte mindenki a családjával volt, előkészült a tanulmányaival a következő hétre, ki akarta pihenni magát.
2021. máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!