Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megijedtem, hogy nem tudok...

Megijedtem, hogy nem tudok magamhoz közel engedni senkit, vagy talàn nem is akarom igazàn. Ki lehet valahogy irtani az emberből a szerelem irànti vàgyat?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, soha nem volt még kapcsolatom...Sok minden történt az elmúlt években, depresszió, baràtok elvesztése, stb... Nagyon megszoktam hogy egyedül vagyok, de mégis sokszor vàgyom arra, hogy nőként kezeljen egy férfi. Most akadt pàr randi lehetőség, de nem tudom hogy igazán akarom-e, vagy csak félek valakit közel engedni magamhoz. Gondolom, a depressziómnak is köze lehet ehhez. Sokszor érzem azt,hogy belefàradtam az életbe, többször gondoltam màr rà, hogy szeretném feladni, de van az életemben kb. 4 olyan személy,akik miatt képtelen vagyok ezt megtenni... Csak egyszerűen màr nem akarom ezt érezni.. Se a vàgyakozàst, se azt, hogy lemaradok valamiről (ami màr részben azért megtörtént) se azt, hogy megöregszem..

Előre is köszi a válaszokat!


2021. júl. 16. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Ha van benned szerelem iránti vágy, azt kiolni egyenlő lenne az élet feladásaval. Más ölni tudna azért, hogy ez a vágy eljojjon az életébe! Nincs veled baj, csak egyszerűen nem jött még el az, aki miatt, vagy akivel boldog tudnál lenni.


Kicsit nyissal a külvilág felé, hogy történjen valami.

2021. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Munkahelyen nem tudsz ismerkedni szingli pasikkal?
2021. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez kedves tőled, jól esik. Nem dolgozom.. Nem akarok folyton a depresszióval takarózni, de amiatt sem, meg van màs oka is. Persze ettől csak még nagyobb nullànak érzem magamat, és ha ismerkedésnél ez felmerül, sokan ítélik is meg ez alapján az embert. Ebben a kórban ez màr gàz, ezzel én is tisztàban vagyok.
2021. júl. 16. 21:25
 4/7 A kérdező kommentje:
*korban*-bocsi
2021. júl. 16. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor arrafelé nyiss, ami érdekel, amivel foglalkozol, amiben örömödet leled. Ott lesz valahol a megoldás... 😉
2021. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt gondold végig, ha közeledik valaki, hogy: "Mi a legrosszabb, ami történhet? Túlélem? Igen. Akkor indulj neki az útnak!".

Van egy idézet a Dokik sorozatból:


"A könnyebb utat akarod választani, mert félsz. Félsz, mert ha elbuksz, akkor nem tudsz mást hibáztatni. De hadd mondjak valamit: az élet ijesztő, szokj hozzá! Nincsenek varázsos megoldások, minden tőlünk függ, úgyhogy állj talpra, menj és tegyél érte valamit! Mert az értékes dolgokat sohasem könnyű megszerezni."

2021. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Volt egy randim, de sajnos, nem sikerült túl jól...:/
2021. júl. 20. 23:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!